Gmina Stary Dzierzgoń. Stracił życie jadąc bez kasku

Policja ustala przyczyny śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty, który wydarzył się w sobotę o godz. 3 nad ranem w Starym Mieście.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Kierujący jednośladem 18-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego z nieznanego powodu na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w betonowe ogrodzenie. Ponieważ nie miał na głowie kasku, poniósł śmierć na miejscu.

Nie posiadał też uprawnień do kierowania motocyklem. Siedzący za nim pasażer doznał ogólnych obrażeń i został hospitalizowany. Sekcja zwłok wyjaśni, czy kierujący motorem był trzeźwy.
Anna Sztym Anna Sztym
źródło: Polska Dziennik Bałtycki

Komentarze (10)

avatar
avatar
ona (gość)

To nie on kierowal....
znalam matiego bardzo dobrze...
lepiej niz sie wam moze wydawac..
a poza tym te wszystkie dowody.!
a ten koles naet jak sie nie przyzna to i tak pojdzie siedziec.!!!
maati.. ;(( ta smierc przyszla za szybko.. [*]
jestem z toba.!

avatar
znajoma (gość)

Mateusz był kimś, kogo naprawde warto było znać! Wiele osób Go kochało, nadal będą. Ciągle nie mogę w to uwierzyć! Jakbyś był wciąż blisko! Nigdy o Tobie nie zapomnę. Jutro się zobaczymy!

avatar
ona (gość)

Ludzie przeciez to ten kierował, który lezał w szpitalu! On sie nigdy nie przyzna, bo nie ma odwagi! Zrobił by to chociaz dla Mateusza i sie przyznał. Chociaz sumienie by miał spokojne! Ja nie wiem jak tak można! Przeciez logiczne że Mati nie mógł kierowac, bo na oczy by nie wytrzymał!I na pewno by tak nie odleciał...

avatar
{...} (gość)

To jest pewne że to nie on kierował...I nie obwiniajcie człowieka który sam nie może się bronićbo go już wśród nas nie ma...

avatar
jkbojubjkbjk (gość)

To nie on kierowal.!!!!
przeciez to niemozliwe, ze on by kierowal bez kasku i w dodatku zeby odlecial na taka odleglosc.!!!
pomyslcie ludzie, zanim cos takiego powiedziecie.!

Wybierz kategorię