W środę na arenie Ligi Mistrzów 2013/201odbywać się będą rozgrywki grupowe. W grupie E znalazły się Borussia Dortmund i Napoli. Spotkanie tych drużyn pokaże polska telewizja publiczna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Liga Mistrzów: ten mecz najbardziej interesuje Polaków, ponieważ to tutaj znajdziemy 3 naszych kadrowiczów. Borussia w poprzedniej edycji najbardziej prestiżowych rozgrywek klubów piłkarskich doszła aż do finału, gdzie przegra z drugim niemieckim zespołem - Bayernem Monachium. Borussia - Napoli: transmisja, tv, online W telewizji: TVP 1 W internecie: sport.tvp.plCzy tym razem gra piłkarzy z Dortmundu będzie na tyle dobra, że powtórzą swój sukces? Przyczynią się do tego nadal grają w tej ekipie Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykowski? Środowe spotkania Ligi Mistrzów transmituje TVP.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!