Domino Inowrocław pokonało Obrę Kościan. Jest remis 1:1 [zdjęcia]

DM
Koszykarze Domino Inowrocław remisują z zawodnikami Obry Kościan po dwóch spotkaniach fazy play off drugiej ligi. W hali na Rąbinie pokonali rywali z Wielkopolski.

DOMINO - OBRA 65:56
Kwarty: 25:17, 14:10, 12:12, 14:17

DOMINO: Kozłowski 19 (4), Korólczyk 10 (2), Sołtysiak 9, Warchowski 9 (1), Rosiński 3 (1) oraz Barański 8, Majer 7, Nijak 0.

OBRA: Ciążkowski 20 (2), Kaczmarek 16 (2), Stankowski 4, Kabat 3, Kiszka 0 oraz M. Sroczyński 13 (3), Rybakowski 0.

Stan rywalizacji: 1:1. Decydujący mecz w środę o godz. 19 w Kościanie. Przed tygodniem Obra zwyciężyła 62:47, ale Domino grało bez Michała Warchowskiego.

Inowrocławianie wytrzymali presję i przedłużyli szansę na awans do kolejnej rundy play off. Kluczowa dla losów potyczki była pierwsza połowa, którą gracze Domino wygrali 39:27.

Po przerwie kontrolowali sytuację na parkiecie. Świetnie dysponowani byli: Krzysztof Kozłowski (7/13 z gry, 7 zbiórek, 3 asysty, 3 przechwyty), Michał Warchowski (13 asyst, 5 zbiórek) i Grzegorz Sołtysiak (4/8 za 2, 8 zbiórek).