W Inowrocławiu osobowa toyota zderzyła się z pociągiem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale auto nadaje się już tylko na złom.

Sytuacja miała miejsce na ul. Kolejowej w Inowrocławiu. Kierowca toyoty oraz jego nastoletni wnuk wjechali na niestrzeżony przejazd kolejowy. W ich auto uderzył nadjeżdżający pociąg. Panowie nie odnieśli obrażeń.
- Po badaniach w szpitalu zostali zwolnieni do domu. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący zarówno pociągiem jak i toyotą byli trzeźwi. Po zbadaniu okoliczności zdarzenia mundurowi zatrzymali kierowcy toyoty prawo jazdy i kierują materiały do sądu z wnioskiem o jego ukaranie - informuje asp. sztab. Izabella Drobniecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.
Policjanci przypominają, że na przejazdach kolejowych należy zachować szczególną uwagę. Najlepiej zatrzymać się na kilka sekund i zorientować się czy nadjeżdża pociąg.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!