Ferie 2015. Turniej tenisa stołowego

W Hali Widowiskowo – Sportowej odbył się w środę 18 lutego br. Turniej Tenisa Stołowego w ramach Zimowych Ferii z OSiR 2015.

Zawodnicy grali w dwóch kategoriach wiekowych - do lat 15 i open. W młodszej kategorii zwyciężyła Weronika Hermanowska. Drugie miejsce zajęła Justyna Błaszak, a trzecie Wiktor Grzeszczak.

W kategorii open bezkonkurencyjny okazał się Andrzej Jaworski, który wygrał wszystkie z sześciu rozegranych meczów. Drugą lokatę wywalczył Zbigniew Lewandowski, a trzecią Kazimierz Rogalski.

Trzej najlepsi zawodnicy w każdej kategorii otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek oraz ciepłe i zimne napoje.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0