Nie masz jeszcze planów na Sylwestra? Nie wiesz gdzie się wybrać? Zobacz, co będzie działo się w Inowrocławiu, może znajdziesz tu propozycje dla siebie!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sylwester z muzyka na żywo przed Halą Widowiskowo-Sportową w Inowrocławiu

Przeboje The Beatles, polskiego big beatu, italo discoi  największe hity muzyki tanecznej. Wystąpi zespół THE POSTMAN wykonujący muzykę zespołu The Beatles, a także wielkie hity polskiego big beatu, oraz zespół AVANTI reprezentujący nurt italo disco.
Imprezę poprowadzi Marcin Glapiak z Radia Gra. Nie zabraknie również konkursów. Prezydent Inowrocławia złoży życzenia noworoczne mieszkańcom.
Impreza potrwa od godz. 22.00 do godz. 1.00. Wstęp wolny.


Sylwester w Hadesie

Klub Hades zaprasza na podsumowanie muzyczne mijającego roku! Podczas tej - nie da się ukryć unikatowej imprezy będzie można usłyszeć same najlepsze utwory mijającego rokuImpreza potrwa od godziny 20.00 do 4.00 rano.
Bilety można kupić w środy w godz.17-19, a także codziennie w klubie Alternatywa. Cena biletu w przedsprzedaży: 15zł.

Sylwester w Czterdziestce

Restauracja Czterdziestka i Chanel Club zapraszają na Sylwestra 2010. Rytmiczna muzyka i wyśmienite dania zapewnią wspaniałą atmosferę by w wspaniały sposób pożegnać stary rok.
Rezerwacje pod numerami: tel.: (52) 5 177 177, kom1: 692 019 939, kom2: 784 419 588
Wstęp 400 zł od pary.

Gościniec For You zaprasza na Sylwestra 2010

Gościniec For You zaprasza na niesamowitą imprezę sylwestrową. W planie wyśmienita kolacja oraz występ zespołu Somgorsi, który zapewni świetną zabawę.
Rezerwacje przyjmowane są pod numerem 609 237 810
Imprezy sylwestrowe w okolicach Inowrocławia

Sylwester z telewizją Polsat w Venus Planet w Konecku

Klub Venus Planet zaprasza na najbardziej wystrzałowe powitanie Nowego Roku w 12 letniej historii klubu. W planie wiele atrakcji miedzy innymi obecność telewizji Polsat oraz mnóstwo konkursów z nagrodami. Start o 20.00. Więcej informacji na plakacie.
Panie do 21.00 wstęp 5 zł, Panowie do godziny 21.00 wstęp 15 złotych.

Mega Sylwester w Arena Niszczewice

Klub Arena zaprasza na mega sylwestrową noc. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z ubiegłych lat, rozpalimy ognisko z kiełbaskami oraz o północy obejrzymy pokaz sztucznych ogni.
Szampan gratis dla każdego stolika.
Wstęp 20 zł.

Sylwester w Vivie Dance Club Służewo

Sylwestrową imprezę nakręcają DJ TOP oraz DJ KRISTO. Pokaz fajerwerków o północy. Szampan gratis dla każdego. Wstęp 20 złotych. Panie do 22.00 wstęp gratis.
LISTA BĘDZIE UZUPEŁNIANA, MOGĄ DOJŚĆ NOWE POZYCJE

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!