Nie masz jeszcze planów na Sylwestra? Nie wiesz gdzie się wybrać? Zobacz, co będzie działo się w Inowrocławiu, może znajdziesz tu propozycje dla siebie!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sylwester z muzyka na żywo przed Halą Widowiskowo-Sportową w Inowrocławiu

Przeboje The Beatles, polskiego big beatu, italo discoi  największe hity muzyki tanecznej. Wystąpi zespół THE POSTMAN wykonujący muzykę zespołu The Beatles, a także wielkie hity polskiego big beatu, oraz zespół AVANTI reprezentujący nurt italo disco.
Imprezę poprowadzi Marcin Glapiak z Radia Gra. Nie zabraknie również konkursów. Prezydent Inowrocławia złoży życzenia noworoczne mieszkańcom.
Impreza potrwa od godz. 22.00 do godz. 1.00. Wstęp wolny.


Sylwester w Hadesie

Klub Hades zaprasza na podsumowanie muzyczne mijającego roku! Podczas tej - nie da się ukryć unikatowej imprezy będzie można usłyszeć same najlepsze utwory mijającego rokuImpreza potrwa od godziny 20.00 do 4.00 rano.
Bilety można kupić w środy w godz.17-19, a także codziennie w klubie Alternatywa. Cena biletu w przedsprzedaży: 15zł.

Sylwester w Czterdziestce

Restauracja Czterdziestka i Chanel Club zapraszają na Sylwestra 2010. Rytmiczna muzyka i wyśmienite dania zapewnią wspaniałą atmosferę by w wspaniały sposób pożegnać stary rok.
Rezerwacje pod numerami: tel.: (52) 5 177 177, kom1: 692 019 939, kom2: 784 419 588
Wstęp 400 zł od pary.

Gościniec For You zaprasza na Sylwestra 2010

Gościniec For You zaprasza na niesamowitą imprezę sylwestrową. W planie wyśmienita kolacja oraz występ zespołu Somgorsi, który zapewni świetną zabawę.
Rezerwacje przyjmowane są pod numerem 609 237 810
Imprezy sylwestrowe w okolicach Inowrocławia

Sylwester z telewizją Polsat w Venus Planet w Konecku

Klub Venus Planet zaprasza na najbardziej wystrzałowe powitanie Nowego Roku w 12 letniej historii klubu. W planie wiele atrakcji miedzy innymi obecność telewizji Polsat oraz mnóstwo konkursów z nagrodami. Start o 20.00. Więcej informacji na plakacie.
Panie do 21.00 wstęp 5 zł, Panowie do godziny 21.00 wstęp 15 złotych.

Mega Sylwester w Arena Niszczewice

Klub Arena zaprasza na mega sylwestrową noc. Podczas imprezy usłyszymy największe hity z ubiegłych lat, rozpalimy ognisko z kiełbaskami oraz o północy obejrzymy pokaz sztucznych ogni.
Szampan gratis dla każdego stolika.
Wstęp 20 zł.

Sylwester w Vivie Dance Club Służewo

Sylwestrową imprezę nakręcają DJ TOP oraz DJ KRISTO. Pokaz fajerwerków o północy. Szampan gratis dla każdego. Wstęp 20 złotych. Panie do 22.00 wstęp gratis.
LISTA BĘDZIE UZUPEŁNIANA, MOGĄ DOJŚĆ NOWE POZYCJE

Komentarze (0)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21