Inowrocław: Festiwal Muzyki w Teatrze Miejskim. O tym, że mali inowrocławianie są zdolni, wiadomo od dawna. Można było się w tym utwierdzić także podczas dzisiejszej (11 bm.) imprezy w Teatrze Miejskim pt. „Festiwal Muzyki", zorganizowanej przez Przedszkole nr 14 „Muzyczna Kraina"

I

nowrocław: Festiwal Muzyki w Teatrze MiejskimZabawa była znakomita. Przedszkolaki z inowrocławskich placówek oświatowych, a także najmłodsi uczniowie ze szkół podstawowych zachwycająco tańczyły w rytm polskich i zagranicznych przebojów muzycznych. Publiczność doskonale się bawiła, nagradzając małych artystów gromkimi brawami. Oklaskiwali ich także koleżanki i koledzy z inowrocławskich przedszkoli oraz rodzice. Wśród zaproszonych gości był m.in. Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu Magdalena Kaiser, dyrektorzy szkół i przedszkoli.

Festiwal Muzyczny adresowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym w celu rozwijania uzdolnień wokalnych i tanecznych. Impreza ta ma wzbudzać zainteresowania muzyczne, zachęcać dzieci do prezentowania swoich umiejętności, jak również uczyć odbioru kultury i zachowania w miejscach publicznych.


Inowrocław: Festiwal Muzyki w Teatrze Miejskim - źródło: W teatrze było dziś muzycznie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!