(© Materiały organizatorów )

Z okazji roku Josepha Conrada Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza na koncert klasycznych szantów w wykonaniu zespołu Kliper.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu "Zanurzeni w Conradzie", który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Koncert odbędzie się w niedzielę 10 września o godz. 16.00 w muszli koncertowej Parku Solankowego. Wstęp wolny.

- Zespół Kliper, który zabierze nas w rejs po morzach i oceanach. Obchodzący w tym roku 20-lecie istnienia radomski zespół zaśpiewa szanty klasyczne wykonywane głównie a'capella oraz ballady i pieśni morskie. Jesteśmy pewni, że trzech znakomitych pieśniarzy nie tylko wywoła nutkę nostalgii i zadumy, ale i porwie wszystkich do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu - zachęcają pracownicy Biblioteki Miejskiej w Inowrocławiu.


Zobacz także: Prezentacja drużyny KSK Noteć [zdjęcia]

Info z Polski - 31 sierpnia.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!