Dziś w godzinach porannych w Radziejowie 24-letni chłopak usiłował zabić dziewczynę, która wcześniej go rzuciła.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dziś rano do mieszkania 20-letniej radziejowianki, która jest stażystką w jednym z miejscowych sklepów, przyszedł jej były chłopak, 24-letni mieszkaniec gminy Osięciny. Przyszedł, żeby... ją zabić, za to, że z nim zerwała. Nie żartował. Zacisnął na szyi dziewczyny sznur, doduszał ją kolanem, a gdy straciła przytomność, zamknął ją w mieszkaniu i uciekł.
Na szczęście dziewczyna ocknęła się i zaczęła walczyć o życie. Odcięła sznur, oswobodziła się i natychmiast powiadomiła policję. Podjęto od razu poszukiwania sprawcy tego czynu. Patrole natknęły się na niego w okolicach kompleksu leśnego w Janowicach w gminie Kruszwica. Został zatrzymany i osadzony, jest właśnie przesłuchiwany w prokuraturze. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze dziś usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa.
(Barbara Szmejter)
Czytaj więcej na: www.pomorska.pl/Inowroclaw

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!