KSK Noteć Inowrocław pokonała zespół z Kłodzka [zdjęcia]

DM
KSK Noteć Inowrocław wygrała z Zetkamą Doralem Nysą Kłodzko w meczu koszykarskiej pierwszej ligi. O zwycięstwie przesądziła świetna postawa w czwartej kwarcie (22:11).

KSK NOTEĆ - NYSA 74:69
Kwarty: 13:21, 21:22, 18:15, 22:11

KSK NOTEĆ: Małecki 15 (2), Filipiak 10 (2), Szczepanik 9 (2), Żurawski 9, Sroczyński 2 oraz Adamczewski 11 (2), Paul 10, Marciniak 8 (2).

NYSA: Rutkowski 18 (2), Sanny 12 (2), Malona 6, Jodłowski 4, Kowalski 4 oraz Stępień 18 (4), Kasiński 5, Kliniewski 2, Lipiński 0.

Kujawianie ponownie wystąpili bez kontuzjowanych graczy: Kamila Maciejewskiego, Kamila Michalskiego i Adama Lisewskiego. Przegrywali przez większość spotkania. Na szczęście, w ostatniej kwarcie rzucili się do odrabiania strat. Przy stanie 68:68 ważną "trójkę trafił Dawid Adamczewski.