Zmianie ulegają dwa kursy linii nr 16 na trasie: Mątwy – Dworzec PKP.
W dni nauki szkolnej i dni „ferie” po zmianie odjazdy z przystanku Mątwy pętla będą się odbywały o godz: 5.47 i 6.45, zaś z przystanku przy al. 800-lecia (kościół) o godz: 5.57 i 6.55. W dni „ferie” kurs z Mątew z godz: 6.58 zostanie przesunięty na godz: 6.45, zaś z przystanku al.800-lecia z godz: 7.10 na godz: 6.55. Przyjazd do dworca PKP nastąpi o godz: 6.13 i 7.13.
Natomiast na linii nr 21 w ostatnim kursie z ul. Łokietka o godz. 22.25 autobus codziennie pojedzie najpierw do dworca PKP, skąd nastąpi odjazd o godz: 22.37 do Os. Rąbin i powrót do ul. Łokietka.
Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Budowa w Żukowie (kwiecień 2024)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?