Prawdopodobnie najdroższy stanik na świecie zaprezentowała modelka Lily Aldridge. Zobaczcie VIctoria's Secret Fantasy Bra!

Nad biustonoszem i pasem do dołu stroju pracowano przez 685 godzin. Bielizna składa się z 14 rodzajów kamieni szlachetnych. Do stworzenia stroju wykorzystano 6500 kamieni. Klejnoty zostały umieszczone w 18-karatowym złocie.

Bieliznę wartą 2 miliony dolarów zaprezentuje Lily Aldridge podczas grudniowego pokazu Victoria's Secret.

Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Copacabana (gość)

Qrcze, o co tu chodzi? Na sporej część zdjęć pokazywanych na głównej są roznegliżowane panienki albo panowie. OBRZYDLISTWO. Od dłuższego czasu na Waszej stronie nie brakuje golizny. Tak chcecie podnieść oglądalność czy co? Panom pewnie się to podoba ale to nie jest portal tego typu - mam nadzieję. Jakoś inne miasta nie stawiają priorytetów na "cycki". Chyba, że nie macie NIC ciekawszego do pokazania

Ormi (gość)

To nie jest właściwy portal dla tego rodzaju informacji - tu umieszczone stają się śmieciami źle świadczącymi o redaktor(k)ach tego portalu.