Następna przegrana koszykarzy Noteci Inowrocław [zdjęcia]

DM
KSK Noteć Inowrocław nie sprostała Biofarmowi Basketowi Poznań w meczu pierwszej ligi koszykarzy.

KSK NOTEĆ - BIOFARM BASKET 84:88
Kwarty: 26:12, 11:29, 17:25, 30:22

KSK NOTEĆ: Filipiak 17 (3), Małecki 15 (3), Szczepanik 8 (2), Michalski 5 (1), Paul 4 oraz Żurawski 20, Marciniak 8 (2), Adamczewski 5 (1), Sroczyński 2, Maciejewski 0.

BIOFARM BASKET: Fiszer 18 (2), Struski 18 (1), Metelski 12, Wieloch 11 (1), Kurpisz 5 oraz Konopatzki 12, Smorawiński 7, Samsonowicz 5, Czyż 0, Gruszczyński 0.

Kujawianie znakomicie rozpoczęli mecz. Po pierwszej kwarcie prowadzili 26:12. Trafili w niej cztery rzuty z dystansu. Niestety, kolejne 20 minut przegrali aż 28:54. Na nic zdała się pogoń w czwartej kwarcie.

Główny rywal Noteci w walce o awans do fazy play out (uniknięcie spadku po rundzie zasadniczej) SKK Siedlce przegrał w Stargardzie ze Spójnią 65:87.

Do rozegrania pozostały dwie kolejki. 31 marca KSK Noteć zagra w Siedlcach i będzie to najważniejsze spotkanie sezonu dla inowrocławian.