Otwarcie Galerii Solnej w Inowrocławiu. Zdjęcia z tego wydarzenia już możecie zobaczyć u nas. Galeria Solna, pierwsze nowoczesne centrum handlowo-usługowe w Inowrocławiu, została otwarta w środę, 8 maja 2013. Stopień komercjalizacji obiektu wynosi 98%. Inwestorem centrum jest spółka ACE 1 utworzona przez należącą do Acteeum Group firmę ACTEEUM Central Europe oraz spółkę Libra Project. Zarządcą galerii jest firma DTZ.

Otwarcie Galerii Solnej w Inowrocławiu [ZDJĘCIA]Kompleksowa oferta handlowa i udogodnienia dla Klientów 31 tys. mkw powierzchni, blisko 100 sklepów i punktów usługowych oraz 1000 miejsc parkingowych zostało oddanych do dyspozycji Klientów, mieszkańców miasta Inowrocławia i okolicznych miejscowości. Galeria została wynajęta w 98% a wśród najemców obiektu znajdują się znane polskie oraz światowe marki sieciowe takie jak: H&M, Reserved, New Yorker, Stradivarius, Bershka, Takko, Carry, Mohito, House, Reporter, Apart, Empik, Smyk, Martes Sport, Butik czy Rossmann. W ofercie znajdują się także salon sieci Avans oraz sklepy z wyposażeniem wnętrz Home&You, Weiss meble oraz Atrax. Smakami kuszą : lodziarnia Grycan, restauracja Róże, Fiołki i Aniołki oraz bar Nasz Naleśnik. Z punktów usługowych odwiedzić można m.in. Orange, Optyk Studio i Pralnię Ekologiczną. Strategicznymi najemcami galerii są operator spożywczym hipermarket Tesco oraz market budowlany Nomi.

Otwarcie Galerii Solnej w Inowrocławiu [WIDEO]„Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż wybudowaliśmy galerię w ciągu zalewnie jedenastu miesięcy i pozyskaliśmy najlepszych najemców, których oferta usatysfakcjonuje mieszkańców regionu. Zdobyliśmy dla Galerii Solnej certyfikat BREAM, który świadczy o energooszczędności i proekologicznych rozwiązaniach w budynku. Przyjazna architektura galerii nawiązująca do znanej i lubianej w Inowrocławiu Tężni Solankowej, ścieżki rowerowe, udogodnienia dla niepełnosprawnych klientów sprawią, że Galeria Solna będzie idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu i zakupów - mówi Tomasz Szewczyk, Prezes Zarządu spółki ACE1 .

Specjalnie dla Pań stworzony został projekt „Strefa Kobiet”. Podczas cyklicznych spotkań
w „Strefie Kobiet” Panie będą spotykały się m.in. ze stylistką, która doradzi w sprawach ubioru, makijażu, podpowie, jaki strój pasuje do danej sylwetki czy typu urody. Będą wspólne zakupy, modowe metamorfozy, pokazy najnowszych trendów w modzie, ale także ciekawe inspirujące spotkania ze znanymi osobami.

strona: 1 z 2 następna strona »

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

Wszystko w Galerii Solnej jest eleganckie i nowoczesne zarazem! Na foto z otwarcia zobaczylam trzy znajome osoby! Powodzenia !