Pierwsza edycja charytatywnego Kalendarza Sportowego 2015 wywołała duże zainteresowanie. Można już zamawiać edycję na 2016 rok.

Zdjęcia opublikowane za zgoda Dominiki Cudy (fotografa i autorki projektu) - obowiązuje absolutny zakaz ich kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autora.

Charytatywny Kalendarz Sportowy 2016. Piękne ciała sportowców w nowym kalendarzu

Pomysłodawczynią kalendarza jest Dominika Cuda - fotografka z Krakowa, organizatorka wielu charytatywnych imprez i założycielką funduszu www.oneyearfund.org, który wspiera sportowo uzdolnioną młodzież poprzez sprzedaż Kalendarza Sportowego.- Kalendarz Sportowy to jedyny taki projekt na rynku. Nie jest tylko kalendarzem, ale dziennikiem treningowym oraz motywatorem na cały rok. Zawiera tabele na wpisywanie swoich celów, osiągnięć oraz wyników. Posiada specjalne pola na wpisywanie zadań do wykonania i kratki do ich odznaczania. 60 stron ze zdjęciami Dominiki Cudy dopełnia aspekt motywacyjny. Każdego miesiąca jest prezentowana inna dyscyplina sportowa. Cały dochód ze sprzedaży Kalendarza Sportowego jest przeznaczany na zakup odzieży oraz obuwia dla młodych sportowców - czytamy na stronie funduszu.


Ruchome fotografie będzie można oglądać skanując zdjęcia zamieszczone w kalendarzu za pomocą aplikacji Tap2c

Edycja na rok 2016 jest jeszcze lepsza i bardziej motywująca. Kalendarz został rozszerzony o treści merytoryczne dzięki aplikacji Tap2c (www.tap2c.pl). Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie, zeskanowane za jej pomocą zdjęcia będą odsyłały do filmów, planów treningowych czy porad dietetycznych. Kalendarz można kupić w dwóch wersjach kolorystycznych "Man"(szarości) oraz "Women"(pudrowy róż). W obu wersjach znajdziemy wyłącznie zdjęcia kobiet. Z kolei sylwetki męskie będzie można oglądać przy użyciu aplikacji Tap2c.

Link do przedsprzedaży kalendarza www.oneyearfund.org/sklep

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!


Hallo

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zięć (gość)

fan- najpierw popraw swoja pisownię - ale tak naprawdę, to moja teściowa ( 72 ) chciała też być w tym kalendarzu , no i oczywiście rozebrała się a oni (fachowcy) popatrzeli i powiedzieli --- za stara ,nie nadaje się -- uważam to za dyskryminację

fdzvf (gość)

Tak z czystej ciekawości - czemu oznaczono te foty 18+
co w nich takiego że 10, 12, cz 14 latek nie może zobaczyć