Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 13/14 kwietnia 2019]

RedakcjaZaktualizowano 
WA
Obsada sędziowska i linki do relacji na żywo z meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy w weekend 13/14 kwietnia 2019

Linki do relacji na żywo

Wyniki 23. kolejki 3. ligi - grupa II [13/14 kwietnia 2019]
Wyniki 22. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [13/14 kwietnia 2019]
Wyniki 20. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa I [13/14 kwietnia 2019]
Wyniki 20. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa II [13 kwietnia 2019]
Wyniki meczów A klasy w województwie kujawsko-pomorskim[13/14 kwietnia 2019]

Mecz 4. ligi Włocłavia - Unia Janikowo - pierwszy gol i poprzeczka

OBSADA SĘDZIOWSKA

3. liga, grupa 2 - 23 kolejka

Piątek
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Decka Pelplin
17 - Sebastian Pakuszewski

Sobota
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin
13 - Łukasz Ostrowski

KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
16 - Paweł Wrzeszczyński

Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin
17 - Wojciech Jasiak

Mieszko Gniezno - Chemik Moderator Bydgoszcz
17 - Kamil Rybiński

KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp.
18 - Marcin Wódkowski

Niedziela
KKS Lech II Poznań - Jarota Jarocin
12, Wronki - Patryk Gryckiewicz

Radunia Stężyca - Świt Szczecin
15 - Paweł Maćkowiak

4. liga kujawsko-pomorska - 22. kolejka

Sobota
Sparta Brodnica - Włocłavia Włocławek
15 - Szymon Raniszewski

Unia Janikowo - Wisła Nowe
15 - Łukasz Zasada

Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno
16 - Łukasz Bania

Legia Chełmża - Polonia Bydgoszcz
16 - Sławomir Winiecki

Pomorzanin Toruń Cuiavia Inowrocław
16 - Rafał Kosek

Notecianka Pakość - Budowlany KS Bydgoszcz
16 - Piotr Ciesielski

Lech Rypin - Unia Gniewkowo
16 - Konrad Aluszyk

Unia Drobex Solec Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal
17 - Daniel Mateusiak

Niedziela
Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
12 - Łukasz Boiński

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 20. kolejka

Sobota
Victoria Lisewo - Grom Więcbork
11 - Maciej Gebler

Zawisza Bydgoszcz - KS Sportis Łochowo
16 - Szymon Lewandowski

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Start Eco-Pol Pruszcz
16 - Piotr Siewierski

Pomorzanin Serock - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
16 - Marcin Nowakowski

Promień Kowalewo - Pomorskie Mustang Ostaszewo
17 - Łukasz Damski

Niedziela
Sokół Radomin - Unia Wąbrzeźno
17 - Radosław Kaczorowski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 20. kolejka

Sobota

Noteć Łabiszyn - Start Radziejów
15 - Mariusz Burda

Zdrój Ciechocinek - LTP Lubanie
15 - Karol Rolewicz

GKS Baruchowo - Szubinianka Szubin
15 - Tomasz Perliński

Kujawianka Strzelno - Goplania Inowrocław
16 - Marcin Drogowski

Lider Włocławek - Piast Złotniki Kujawskie
16 - Piotr Kośmider

Orzeł Służewo - Gopło Kruszwica
16 - Patryk Piluś

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - KS Brzoza
16 - Karol Kobędza

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Łokietek Brześć Kujawski
17 - Dariusz Orzechowski

A klasa Bydgoszcz grupa I - 17. kolejka

Sobota
Grom Osie - Dąb Potulice
15 - Janusz Pajonkowski

29 LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Tucholanka Hydrotor Tuchola
15 - Piotr Różyński

Wda II/Tor Świecie - GLKS DobrczWudzyn
16 - Jarosław Klein

Victoria Niemcz - Victoria Koronowo
16 - Łukasz Rogowski

Rawys CEO Raciąż - Krajna Sępólno Krajeńskie
16 - Bartosz Kaczyński

Fala Świekatowo - Kamionka Kamień Krajeński
16 - Mateusz Onysk

Niedziela
Start Warlubie GLKS Osielsko
16 - Robert Bujnicki

A klasa, grup II Bydgoszcz - 17. kolejka

Sobota
Spójnia Białe Błota - Piast Kołodziejewo
13 - Sławomir Radzik

Victoria Kołaczkowo - Zagłębie Piechcin
13 15 - Dariusz Karolczak

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
14 - Marcin Skowroński

Znicz Rojewo - Sparta Janowiec Wielkopolski
16 - Mirosław Landowski

Zootechnik Kołuda Wielka - Mikrus Gesal Szadłowice
17 - Piotr Nowicki

Noteć Gębice - BOSiR-Dąb Barcin
17 - Jakub Najdowski

Niedziela
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Pałuczanka Żnin
17 - Maciej Górczyński

A klasa, grup Toruń - 19. kolejka

Sobota
Olimpia II Grudziądz SA - Drwęca Golub Dobrzyń
12 - Robert Pasek

LZS Świedziebnia - Wojownik Wabcz
14 - Mikołaj Tuszyński

Victoria Czernikowo - Orzeł Głogowo
15 - Maciej Ardanowski

Zamek Bierzgłowski - TKP Elana II SA Toruń
16 - Mateusz Wróblewski

GKS Pogrom Zbójno - Węgrowianka Węgrowo
16 - Grzegorz Sosnowski

Gwiazda Starogród - Stal Grudziądz
16 - Rafał Wółkiewicz

Pomowiec Kijewo Królewskie LZS Bobrowo
16:30 - Paweł Wojtysiak

Niedziela
Legia Osiek - Unislavia Unisław
11- - Karol Zygadlewicz

A klasa, grupa I Włocławek - 12. kolejka

Sobota
Ziemowit Osięciny - Piast Bądkowo
12 - Ryszard Przybysz

MGKS Lubraniec - Unia Choceń
16, Choceń - Krzysztof Winnicki

Start Stawki - Sadownik Waganiec
17 - Filip Krzywicki

Kujawy Kozy - Wzgórze Raciążek
17, Piotrków Kujawski - Kamil Płocki

Niedziela
Tęcza Topólka - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
14 - Bartosz Hebda

A klasa, grupa II Włocławek - 15. kolejka

Sobota
Mień Lipno - Tłuchowia Tłuchowo
14:45 - Adam Kraśnicki

Kujawiak Kruszyn - Wiślanin Bobrowniki
16 - Krzysztof Budziński

Niedziela
Skrwa Skrwilno- Grot Kowalki
13 - Mateusz Tybińkowski

Skompensis Skępe - GKS Fabianki
13 - Damian Ruczewski

Victoria Smólnik - Wicher Wielgie
15 - Sebastian Szubski

Wideo

Materiał oryginalny: Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 13/14 kwietnia 2019] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3