Polska - Łotwa MEMY. Lewy z Glikiem strzelają, a Brzęczek triumfuje

PS
Polska - Łotwa NAJLEPSZE MEMY po meczu na Stadionie Narodowym. Rober Lewandowski i Kamil Glik wpisali się na listyę strzelców i Polsk awygrała z Łotwą 2:0. Ale prawdziwym zwycięzcą jest trener selekcjoner Jerzy brzęczek, który wbrew zdaniu specjalistów do składu wprowadził Arkadiusza Recę. To dzięki jego podaniu padła pierwsza bramka.

Polska - Łotwa MEMY. Lewandowski z Glikiem strzelają, a Brzęczek triumfuje

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Do przerwy był remis, jednak nie mogliśmy nawet powiedzieć, ze był on ze wskazaniem na nasz zespół. Spotkanie było bardzo wyrównane, a zespół gości dzielnie się bronił i stworzył sobie kilka sytuacji, po których mógł nawet wyjść na prowadzenie. Bezbramkowy wynik po pierwszej połowie był dla obu drużyn naprawdę szczęśliwy, co należy wyraźnie podkreślić.

Nic dziwnego, że memy po meczu Polska - Łotwa pełne są złośliwości w stosunku do trenera Jerzego Brzęczka. Ale to on właśnie jest prawdziwym zwycięzcą meczu. Bo to jego decyzje - o wprowadzeniu Arkadiusza Recy i Kuby Błaszczykowskiego zagwarantowały nam zwycięstwo.

Nareszcie nadeszła wymarzona chwila, a więc 76. minuta i wejście Arkadiusza Recy w pole karne Łotwy. Obrońca Atalanty przez niemal cały mecz był bezproduktywny, jednak jego jedno wejście w szesnastkę i celne dośrodkowanie na głowę Roberta Lewandowskiego może być bezcenne w kontekście jego dalszej gry w reprezentacji. Dokładna wrzutka trafiła prosto na głowę napastnika Bayernu, który pewnym uderzeniem z kilku metrów przełamał naszą strzelecką niemoc.

Polacy mieli rzut rożny, którego po chwili wykorzystali w podręcznikowy sposób. Wrzutka z narożnika boiska spadła prosto na głowę Kamila Glika, a środkowy obrońca AS Monaco podwyższył prowadzenie.

Na bramki czekać musieliśmy bardzo długo, jednak ostatecznie udało się przełamać łotewską defensywę. Dzięki bramkom Roberta Lewandowskiego i Kamila Glika Polska pokonała Łotwę 2:0 i zdobyła bardzo ważne trzy punkty. Teraz Austria ma do nas sześć "oczek" straty i wydaje się, że na ten moment to Izrael jest naszym najpoważniejszym rywalem w grze o awans na mistrzostwa Europy.