Tęcza Bydgoszcz zwycięzcą Finału Wojewódzkiego Piłki Nożnej Ligi Młodziczek [zdjęcia]

Renata Napierkowska
W drugim turnieju rozegranym w Inowrocławiu na pierwszym miejscu uplasowała się Tęcza, na drugim - UKS Szóstka Inowrocław. Obydwa zespoły będą reprezentować nasze województwo w ćwierćfinale Mistrzostw Polski.

Czerwone Bestie z Bydgoszczy zdobyły 6 punktów i w końcowej klasyfikacji zajęły pierwsze miejsce z 15 punktami! Z wynikiem 6 pkt. zakończyły sobotni turniej zawodniczki Szóstki Inowrocław i zajęły drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej. Po trzy punkty zebrały dziewczęta Gola Brodnica oraz KKP Bydgoszcz. Obydwa pierwsze zespoły będą reprezentować nasze województwo w ćwierćfinale Mistrzostw Polski, który odbędzie się w kwietniu.

Wyniki sobotniego turnieju w Inowrocławiu:

Szóstka - Gol 0:2, Tęcza - KKP 3:0, Szóstka - KKP 2:1, Tęcza - Gol 1:0, Szóstka - Tęcza 4:1, KKP - Gol 2:0.