(© Wojciech Arkuszewicz)

  • Automatyczne odświeżanie strony jest włączone. Strona zostanie odświeżona za 30 sekund. Jeśli Twoja przeglądarka nie obsługuje przekierowania, przeładuj stronę sam.

Wyniki zakończonych meczów A klasy - grupy KPZPN rozgrywanych w weekend 19-20 maja 2018

A klasa Włocławek Grupa I - 21. kolejka
Sobota
Orzeł Agropol Służewo - Wzgórze Raciążek 4:1 (4:1)
Bramki: Rafał Kołacki (11), Michał Witkowski 2 (27, 30), Tomasz Jakubiec (45) - Michał Waszak (29)
g. 15 - Mirosław Landowski (Inowrocław)
Orzeł zapewnił sobie pierwsze miejsce i grę w barażu z Grotem o awans do 5 ligi.

Piast Bądkowo - Kujawy Kozy 2:2 (1:0)
Bramki: Marcin Chlewicki (42), Dariusz Krzyżański (47, samobójcza) - Mateusz Wojciechowski (55), Dawid Grzelak (67).
g. 15 - Filip Krzywicki (Włocławek)

Start Stawki - Tęcza Topólka 1:3 (0:3)
Bramki: Dawid Dajewski (64) - Patryk Popieliński (14), Patryk Niżyński (25), Michał Ściślewski (40)
g. 15 - Szymon Osieczak (Włocławek)

Sadownik Waganiec - Unia Choceń 0:1 (0:0)
Bramka: Arkadiusz Jóźwiak (78)
g. 17 - Damian Ruczewski (Włocławek)

MGKS Lubraniec - Unia Leszcze 3:0 (2:0)
Bramki: Mirosław Pilarski (23), Marcel Styburski (37), Krzysztof Kosiński (68)
g. 18 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)

1. Orzeł Służewo 19 47 70-16
2. Unia Choceń 19 42 66-19
3. Sadownik Waganiec 19 39 39-20
4. Kujawy Kozy 19 35 48-28
5. MGKS Lubraniec 19 35 50-23
6. Wzgórze Raciążek 19 32 40-32
7. Tęcza Topólka 19 19 26-61
8. Piast Bądkowo 19 18 26-44
9. Unia Leszcze 19 10 28-66
10. Start Stawki 20 8 18-71
11. Zgoda Chodecz 19 16 34-65

A klasa Włocławek Grupa II - 21. kolejka
Niedziela
Victoria Smólnik - LKS Grot Kowalki 2:0 (1:0)
Bramki: Maksymilian Kacprzyk (35, karny), Artur Piotrowski (82)
g. 15 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)

Wicher Wielgie - Mień Lipno
Mecz przełożony na 23 maja, odbędzie się w Lipnie.
g. 15, Włocławek - Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)

Wiślanin Bobrowniki - Orion Popowo 3:2 (1:0)
Bramki: Marcin Borkowski 2 (15, 86), Adrian Lerch (68) - Michał Kowalski (55), Jakub Bętlewski (57)
g. 15 - Mateusz Halulko (Włocławek)

Tłuchowia Tłuchowo - GKS Fabianki 7:1 (3:0)
Bramki: Radosław Kwiatkowski (26), Radosław Buraczyński 3 (37, 54, 90+1), Arkadiusz Paszyński (45), Hubert Szmulewicz (86), Łukasz Uczciwek (88, karny) - Kamil Kotarski (48)
g. 15 - Krzysztof Budziński (Lipno)

Mecz z 21. kolejki Orion - Tłuchowia (1:2) został zweryfikowany jako walkower 3:0 w związku grą nieuprawnionego zawodnika

1. Grot Kowalki 18 37 43-19
2. Kujawiak Kruszyn 17 32 48-36
3. Tłuchowia Tłuchowo 18 26 36-34
4. Skrwa Skrwilno 17 26 44-39
5. GKS Fabianki 17 25 32-38
6. Mień Lipno 16 22 34-24
7. Wicher Wielgie 16 22 28-27
8. Wiślanin Bobrowniki 17 20 24-36
9. Orion Popowo 17 15 25-45
10. Victoria Smólnik 17 14 25-41



A Klasa Grupa I Bydgoszcz - 23 kolejka
Sobota
GLKS Dobrcz - Kamionka Kamień Krajeński
g. 15 - Piotr Siewierski (Sienno)

Victoria Koronowo - Dąb/Kabart Potulice 4:1
g. 16 - Dariusz Karolczak (Paterek)

Krajna Sępólno Krajeńskie - Fala Świekatowo 1:2
g. 16 - Jarosław Klein (Bydgoszcz)

Victoria Niemcz - Gryf Piaseczno 2:1
g. 17 - Maciej Ardanowski (Toruń)

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Tartak Wudzyn 3:3
g. 17 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)

Zawisza Bydgoszcz - GLKS Osielsko 2:0
g. 17 - Łukasz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)


1. Zawisza Bydgoszcz 21 56 73-8
2. Fala Świekatowo 20 50 45-14
3. Tucholanka Tuchola 21 40 58-37
4. Krajna Sępólno Kraj. 21 39 55-44
5. Victoria Koronowo 22 34 42-27
6. Kamionka Kamień Kr. 20 34 40-24
7. GLKS Osielsko 22 30 47-42
8. Dąb Potulice 21 30 51-64
9. Rawys CEO Raciąż 20 30 65-38
10. Victoria Niemcz 20 22 33-48
11. GLKS Dobrcz 22 21 29-62
12. LZS Piaseczno 20 17 34-63
13. Tartak Wudzyn 22 18 42-77
14. Myśliwiec Gostycyn 22 2 6-72



A Klasa Grupa II Bydgoszcz - 26. kolejka
Sobota
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zootechnik Kołuda Wielka, 17 - Jarosław Barczak (Włocławek)
Goplania Inowrocław - BOSiR/LKS Dąb Barcin, 17 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Sparta Janowiec Wielkopolski - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka, 17 - Michał Chrzanowski (Piechcin)
Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice, 17 - Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
KS Brzoza - Pałuczanka Żnin, 18 - Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

Znicz Rojewo - Piast Kołodziejewo 1:4
16 - Dawid Kosmal (Brzoza)


1. KS Brzoza 22 53 60-27
2. Goplania Inowrocław 23 46 69-33
3. Noteć Gębice 21 41 53-34
4. Dąb Barcin 21 41 54-24
5. Piast Kołodziejewo 21 37 58-48
6. Sparta Janowiec W. 22 33 46-42
7. Pałuczanka Żnin 21 31 39-37
8. Mikrus Szadłowice 22 31 46-58
9. Zagłębie Piechcin 22 27 44-46
10. Znicz Rojewo 22 23 34-58
11. KP Jeziora Wielkie 22 18 51-64
12. Burza Nowa Wieś W. 21 17 39-54
13. Zootechnik Kołuda W. 19 16 26-54
14. Kujawy Markowice 21 12 19-59


A klasa grupa - Toruń - 25. kolejka
Sobota
Cyklon Kończewice - Piast Łasin 11:0 (5:0)
g. 17 - Krzysztof Kaczmarek (Toruń)

Unia Wąbrzeźno - Olimpia II Grudziądz SA 2:0
g. 17 - Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)

Stal Grudziądz - LZS Świedziebnia 2:2
g. 17 - Agnieszka Kostyra (Toruń)

Gwiazda Starogród - Węgrowianka Węgrowo 2:3
g. 17 - Mateusz Wróblewski (Obrowo)

LZS Bobrowo - LKS Pomowiec Kijewo Królewski 6:2
g. 17 - Mariusz Pyszorski (Lipno)

Unislavia Unisław - Victoria Czernikowo 4:3 (1:2)
g. 17 - Adam Grabowski (Grudziądz)

GKS Błękitni Podwiesk - Kasztelan Papowo Biskupie 4:0
g. 16 - Mikołaj Tuszyński (Zapluskowęsy)

Niedziela
Zamek Bierzgłowski - GKS Pogrom Zbójno, 12 - Mateusz Śliwowski (Rozgarty)


1. Cyklon Kończewice 25 62 82-15
2. Unia Wąbrzeźno 25 56 80-25
3. Unislavia Unisław 24 51 65-33
4. Olimpia II Grudziądz 25 44 52-41
5. Victoria Czernikowo 25 43 48-35
6. LZS Świedziebnia 25 40 59-35
7. Zamek Bierzgłowski 25 37 56-48
8. Gwiazda Starogród 25 36 49-58
9. Pogrom Zbójno 25 35 68-46
10. Pomowiec Kijewo Kr. 25 32 44-53
11. LZS Bobrowo 24 29 46-58
12. Węgrowianka Węgr. 25 27 38-51
13. Stal Grudziądz 25 27 36-55
14. Błękitni Podwiesk 25 24 43-76
15. Piast Łasin 25 20 26-68
16. Kasztelan Pap. Bisk. 24 7 9-104


WYNIKI MECZÓW A klasy KPZPN 12-13 maja 2018 - TUTAJ




Mecz A klasy Wicher Wielgie - Kujawiak Kruszyn 2:4



Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!