Zawodnicy Barbell Squad na podium Medieval Games [zdjęcia]

DM
Zawodnicy Barbell Squad Inowrocław wzięli udział w finale trzeciej edycji Medieval Games.

Trzydniowe zawody odbyły się na średniowiecznym zamku w Rynie. Skupiły około 200 sportowców z całej Polski, którzy najpierw musieli zakwalifikować się poprzez selekcję online.

Inowrocławski klub reprezentowali: Jolanta Wesołowska, Julia Pieszak, Julia Pecyna, Marcel Adamski, Piotr Ziarniecki. Po pięciu wyczerpujących konkurencjach czworo z nich dostało się do ścisłego finału.

W kategorii Masters Women 35+ dwie zawodniczki Barbell Squad stanęły na podium. Jolanta Wesołowska zajęła pierwsze miejsce, a druga była Julia Pieszak.

W kategorii Masters 45+ Piotr Ziarniecki wywalczył trzecią lokatę. Marcel Adamski w kategorii Open uplasował się na szóstej pozycji. Natomiast Julia Pecyna była dwudziesta trzecia.

Dla Wesołowskiej i Ziarnieckiego był to sprawdzian przed Italian ShowDown, gdzie będą walczyć w dniach 26-28 kwietnia.

Flash Info odcinek 7 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.