Zawodnicy MKS Inowrocław z kolejnymi medalami

Trzy złote medale i jeden srebrny to dorobek zawodników MKS Inowrocław na Mistrzostwach Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych które odbły się w Bydgoszczy na stadionie Zawiszy.

Kuba Jakubowski z MKS Inowrocław zdobył złoty medal w biegu na 1500 m juniorów młodszych.

Z kolei Kuba Lewandowski zdobył złoty medal w biegu na 110 m przez płotki juniorów młodszych- Kuba dopiero wrócił do treningów po kontuzji. Sukces osiągnął też Norbert Kobielski, który zdobył złoty medal w skoku wzwyż juniorów. Natomiast Artur Wojciechowski w swoim pierwszym starcie w barwach MKS Inowrocław wywalczył srebrny medal w pchnięciu kulą juniorów młodszych.

Ponadto Natalia Gotówka z MKS Inowrocław była czwarta w biegu na 1500 m juniorek młodszych, Adrian Makowiecki był czwarty w biegu juniorów młodszych na 800 m a Artur Wojciechowski w rzucie dyskiem również był 4. Monika Gotówka była 6 na 200 m juniorek, Ola Hanasz 8 w biegu na 400 m juniorek młodszych. Kuba Janiak z MKS Inowrocław był 6 w finale biegu na 100 m juniorów.