Nauka jazdy na nartach czy snowboardzie
[2/14]

Nauka jazdy na nartach czy snowboardzie

Nauka jazdy z instruktorem to pierwszy koszt, które przychodzi na myśl. Niektórym wystarczy godzina, inni dla lepszego poznania techniki jazdy na nartach czy desce wykupują więcej lekcji. Jedna lekcja nauki jazdy na nartach czy snowboardzie z instruktorek to zwykle 55 minut.

Dla dzieci organizowane są specjalne zimowe wyjazdy, które w swoim programie mają naukę jazdy, dla dorosłych najlepszym rozwiązaniem są indywidualne lekcje, ewentualnie dołączenie do małej grupy. Na lekcje można się zapisać wcześniej online lub bezpośrednio na miejscu. Szkółki nauki jazdy umiejscowione są zwykle zaraz obok stoku, ewentualnie w sąsiedztwie wypożyczalni sprzętu.

W Szczyrku jedna ze szkół nauki jazdy oferuje zajęcia indywidualne z instruktorem:
1 h – 95 zł
2 h – 180 zł
3 h – 260 zł
Taniej będzie jeśli zbierzemy grupę 2-6 osobową.
3 dniowy kurs nauki jazdy dla dorosłych kosztuje 420 zł i obejmuje 3h jazdy każdego dnia.

W sudeckim Zieleńcu za indywidualne lekcje zapłacimy:
1 h – 80 zł
2 h – 150 zł
6 h – 410 zł (kurs MINI)
12h – 780 zł (kurs MAXI)

Najwięcej za lekcje nauki jazdy na nartach czy snowboardzie zapłacimy w zimowej stolicy Polski, czyli w Zakopanem. Będzie to odpowiednio:
1 h – 115 zł
2 h - 200 zł
3 h – 270 zł
3 h - 350 zł
5 h - 430 zł
Koszty nauki jazdy obniżymy zbierając grupę 2-10 osób. W największej grupie to oszczędność nawet 50%

Zimowy urlop w górach dla wielu nieodłącznie wiąże się z szusowaniem na nartach albo snowboardzie. Jak zacząć przygodę z białym szaleństwem? Nauka jazdy na nartach czy snowboardzie możliwa jest w każdym wieku! Ile kosztuje zimowa przyjemność? Aby wyruszyć na stok trzeba się wyposażyć w sprzęt i akcesoria. Pierwszy raz na nartach: ile to kosztuje?