'Podaruj mi dolara" to nazwa maratonu zumby połączonego z licytacją sportowych gadżetów na rzecz Piotra Kalinowskiego.

Impreza odbędzie się w poniedziałek 9 listopada o godz. 16.00 w sali treningowej przy Hali Widowiskowo - Sportowej w Inowrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ekspert Kujawy.

Oprócz tańca, będzie można wziąć udział w licytacji, w czasie której na sprzedaż zostaną przeznaczone między innymi: koszulka i piłka z autografami Marcina Gortata, piłka nożna podpisana przez sztab szkoleniowy naszej reprezentacji, gadżety klubu żużlowego Unibax Toruń.

Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Piotra Kalinowskiego, 45 - letniego mieszkańca Gniewkowa. Pan Piotr cierpi na rzadką chorobę, która sprawiła, że z dnia na dzień został sparaliżowany. Dzięki hojności uczestników aukcji będzie mógł udać się na diagnostykę w Stanach Zjednoczonych.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!