Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMarta Wróbel

Inowrocław
Mieszkaniec Marta Wróbel

Marta Wróbel

Dodano 2018-03-18 20:59:36

Ty licytujesz i biegasz, a ona zaraża nas swoim uśmiechem!

Licytując drobne fanty możesz pomóc niepełnosprawnej dziewczynce z Bydgoszczy w leczeniu, a swoim najbliższym zrobić piękny prezent. Zuzia Lukowska z Bydgoszczy choruje na mózgowe porażenie i padaczkę lekooporną. Rodzina dziewczynki zbiera pieniądze na pilny przeszczep komórek macierzystych w Bangkoku. Jego koszt to 100 tys. zł. Przeszczep zaplanowany jest już w kwietniu. A pieniędzy na ten cel rodzina cały czas zbiera. Robi to poprzez przeróżne akcję. Pieniądze można wpłacać tu: https://zrzutka.pl/przeszczep-komorek-macierzystych-zulki-kulki-82nfsx

Mieszkaniec Marta Wróbel

Marta Wróbel

Dodano 2018-03-17 23:10:59

Wyróżnienia i nagrody Welconomy Forum in Toruń 2018

Welconomy Forum in Toruń to kongres gospodarczy podczas którego spotykają się największe nazwiska polskiej gospodarki.Organizator Stowarzyszenie Integracja i Współpraca przyznano również nagrody. - W tym roku po raz pierwszy wręczyliśmy Szmaragd Nadziei. Dostał ją minister Jerzy Kwieciński, w któ

Mieszkaniec Marta Wróbel

Marta Wróbel

Dodano 2018-02-23 19:29:37

- Podczas Forum wysłuchani są wszyscy i każdy ma prawo do swoich poglądów. Rozmowa z Jackiem Janisze

Rozmowa z Jackiem Janiszewskim- organizatorem Welconomy Forum in Toruń

Od 25 lat pańskie Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca” organizuje coroczne Forum Gospodarcze „Welconomy”. Mamy jubileusz, więc i podsumowanie. Co jest największym sukcesem tych spotkań?
To chyba to, że od 25 lat udaje nam się zaprosić do rozmów tak wielu ludzi z różnych opcji politycznych, na różnych stanowiskach i z różnych klas społecznych, z różnymi poglądami. A oni wciąż chcą oni ze sobą rozmawiać i wymieniać poglądy w przyjaznej atmosferze.

Od czego się zaczęło?

W 1993 roku, w końcowym okresie rządów Hanny Suchockiej, zostałem mając 33 lata, ministrem rolnictwa.

Był pan bardzo młody…
Tak. I wszystko było dla mnie nowe. Nie znałem zupełnie Warszawy czy specyfiki Sejmu. Dam przykład: ogromnym zaskoczeniem było dla mnie to, że lewicowcy wchodzą do sali z lewej strony, a prawicowcy z prawej. I wcale ze sobą nie rozmawiają.

I Pan postanowił nakłonić ich do rozmów?
Tak, bo pomyślałem sobie, że możemy stworzyć płaszczyznę umożliwiającą rozmowę tych często bardzo różnych światów.

Na co w tym roku szczególnie zwrócicie uwagę na „Welconomy”?
W tym roku w dniach 12 - 13 marca w Toruniu eksperci ze świata polityki, biznesu czy nauki będą dyskutować na tematy związane z innowacjami, integracją europejską i pozycją Polski na arenie międzynarodowej. Jak co roku będziemy rozmawiali o przemyśle, gospodarce, służbie zdrowia, rolnictwie, bankowości i prawie, ale także kwestiach społecznych. Będzie merytorycznie i ciekawie.

Podkreśla pan, że „Welconomy” to miejsce spotkań. Więc kogo spotkamy?
Będą to najwyższe rangą osobistości z polityki polskiej, a także międzynarodowej. Udało nam się zaprosić reprezentantów rządu jak i przedstawicieli samorządu terytorialnego. Systematycznie na naszej stronie http://www.forumgospodarcze.pl/strony/program.php

Mieszkaniec Marta Wróbel

Marta Wróbel

Dodano 2018-02-07 15:18:25

Toruń znów pełny gości ze stolicy i świata!

Toruń znów stanie się na chwilę stolicą polityki i gospodarki. Najważniejsi i ci, którzy podejmują decyzję w naszym kraju pojawią się w Centrum Kulturalno – Kongresowym Jordanki 12-13 marca.

„Sytuacja gospodarcza Polski na tle Unii Europejskiej i Świata” to temat przewodni Welconomy Forum in Toruń, który rozpocznie się pierwszego dnia Sesją Plenarną. Debatę poprowadzi prof. Jerzy Buzek, a udział w niej wezmą: dr Jerzy Kwieciński – Minister Inwestycji i Rozwoju, Krzysztof Tchórzewski – Minister Energii, Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju, dr Marek Cywiński – Dyrektor Generalny Kapsch Telematic Services, Tomasz Sakiewicz – Redaktor Naczelny „Gazeta Polska” i Sławomir Jastrzębowski – Redaktor Naczelny „Super Express”.

Warto zaglądać na stronę Forum tam jest już dostępny ramowy plan, warto się z nim zapoznać co jakiś czas. Bo pojawiają się nazwiska prelegentów i tematy paneli. Spotkanie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych współpracą gospodarczą z naszym krajem oraz zakupem polskich towarów i usług. Welconomy daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, co może zaowocować podpisywaniem w przyszłości nowych kontraktów handlowych.

Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Integracja i Współpraca. Współorganizatorzy: Województwo Kujawsko – Pomorskie, Gmina Miasta Toruń, Kapsch Telematic Services, Attis Broker, PZL Świdnik, Jeronimo Martins Polska, PlanMarine.

Źródło: https://martaimagda.wordpress.com/blog/

 1. Pierwszy raz tutaj?

  Cieszymy się, że dołączyłeś do serwisu naszemiasto.pl
  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zrobieniu pierwszych kroków:

 2. Zwiększ atrakcyjność profilu

  Dodaj tło, zadbaj aby profil miał unikatowy wygląd i wyróżniał się na tle innych

 3. Daj się poznać

  Uzupełnij podstawowe informacje profilowe, dodaj zdjęcie i bądź rozpoznawalny

 4. Dziel się nowymi wydarzeniami!

  Publikuj artykuły, dodawaj galerie, dziel się ciekawymi infomacjami i pozostań na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami

 5. Uczestnicz w życiu lokalnej społeczności

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, chcesz się czymś podzielić lub napisać artykuł? Sam zadecyduj jaką formę wybierzesz

 6. Daj znać co u Ciebie

  Chcesz się czymś podzielić na gorąco, dodaj krótki wpis, wiadomość zostanie opublikowana w prywatnym strumieniu

 7. Opublikuj materiał na stronie miejskiej

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, napisz artykuł i opublikuj go na łamach serwisu, dowiedz się co inni o tym sądzą!

 • Dodaj do obserwowanych Obserwuj ciekawe osoby! Jeżeli pojawi się coś nowego, znajdziesz to również na swoim profilu.
 • Wyślij wiadomość Wysyłaj wiadomości i bądź w kontakcie z innymi mieszkańcami!
 • Zgłoś do moderacji Zgłoś nadużycie ze strony mieszkańca!

Wydarzenia dnia

Materiały mieszkańca