Dodaj zdjęcie profilowe

avatarbartek

Inowrocław

Polak potrafi. Tupolew, statek kosmiczny, łódź podwodna... z płyty wiorówej

2013-10-09 21:31:02

Niby zwykła płyta wiórowa z Leroy Merlin, a jednak nie taka zwykła. Okazuje się, że można z niej zrobić dosłownie wszystko. Na to przynajmniej wskazują komentarze zamieszczone pod produktem na stronie sklepu. 


Laminowana, o białym kolorze i 18 mm grubości. Ktoś by powiedział płyta jak płyta. Komentarze pokazują jednak, że jest to płyta wielozadaniowa. 


Tupolew, łódź podwodna, czołg, traktor, samochód, deskowrotki, komputer, karta graficzna - to tylko kilka jej proponowanych zastosowań.


A takie komentarze można znaleźć pod produktem: 
Bardzo dobry Tupolew mi z niej wyszedł tylko nie odporny na brzozę


Łódź podwodna z niej wyszła nieprzeciętna. Szukali jej US Navy i Rosjanie i nie mogą wykryć do dzisiaj.


Jak zrobiłem z niej kartę graficzną Swiss Krono HD Graphics 3 GB to w Crysis 2 na max detalach mam 67 fps. Polecam! PS:Tylko trochę się grzeje ale z jednej płyty można zrobić 5 kart!


Telewizor wyszedł udany, ale kanały coś suche.


Z płyty zrobiłem zbroje płytową. Pokonałem smoka ale żywiołak wody spowodował że napuchła i się nie mieszczę. Mimo wszystko płyta fantastyczna!!!


Kupiłem teściowej na Dzień Kobiet. Jak się dowiedziała że mam dla niej prezent wcześniej niż 8 marca od razu zaczęła go szukać. Znalazła schowaną w szafie w związku z tym musiała dostać prezent wcześniej. Ja natomiast jestem WNIEBOWZIĘTY ! Płyta zasłania teściową całkowicie. Dodatkowo tłumi gderanie. Zastanawiam się czy nie kupić podobnej w prezencie dla szefa


Płyta super, zrobiłem sobie z niej kolegę, zawsze mam z kim porozmawiać, taniej niż w sklepie. Polecam gorąco.


Z płyty zbudowałem całkiem wytrzymały czołg. Nie mogę więcej napisać, bo go prowadzę.


Wyłożyliśmy płytą pas startowy w Modlinie. W porównaniu do poprzedniej nawierzchni to dużo trwalszy materiał. Rewelacja! Szybko, tanio i trwale. Polecamy!


Jestem DJ i takiej imprezy jeszcze nie było jak zapuściłem tą płytę. Ludzie tańczyli do rana. Laski same się rozbierały. Prawdziwy HIT polecam dla wszystkich imprezowiczów


Użyłem płyty jako opony do żuka. Trochę twarde, ale za taką cenę nie ma co narzekać. Polecam Płyta doczekała się również własnego fanpage'a na Facebooku. Liczba fanów ciągle wzrasta. W serwisie YouTube pojawił się także filmik, nakręcony przez jednego z jej wielbicieli. 


                                   


A Wy jakie zastosowanie dla niej znajdziecie?
 

Jesteś na profilu bartek - stronie mieszkańca miasta Inowrocław. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj