5. liga kujawsko-pomorska grupa I - 23. kolejka
Środa 3 maja 2023
Mustang Ostaszewo - Polonia Bydgoszcz 1:3 (0:2)
Informuje: Wacław Trawiński
Koniec - 1:3
GOOOL 88 min - Tobiasz Kozłowski 1:3
GOOOL 67 min - Adam Łotoszyński 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 45 min - Miłosz Olejniczak, głową 0:2
GOOOL 24 min - Karol Szalla 0:1
11:00 - Lewandowski (Gólcz, Lewandowski)
GLKS Dobrcz-Wudzyn - Victoria Lisewo 7:0 (4:0)
Informują: Jarosław Dudek oraz Grażyna Majewska
Koniec - 7:0
GOOOL 67 min - Dudzik, głową 7:0
GOOOL 63 min - Patryk Błażejewicz 6:0
GOOOL 56 min - Kacper Szalla, głową 5:0
Przerwa - 0:4
GOOOL 34 min - Paweł Dudzik 4:0
GOOOL 22 min - Nęcka 3:0
GOOOL 14 min - Fabian Trynkiewicz 2:0
GOOOL 12 min - Jakub Nęcka 1:0
12:00 - Górecki (Ignatowski, Nowicki)
LKS Agri-Pawpol Dąbrowa Chełmińska - Budowlany KS Bydgoszcz 3:1 (0:0)
Informują: Marcin Bańka oraz Paweł Smoliński
Koniec - 3:1
GOOOL 90+3 - Franciszek Kocieniewski 3:1
GOOOL 90+2 - Filip Pawlak 2:1
GOOOL 63 min - Łukasz Kocieniewski 2:0
GOOOL 59 mi - Dawid Sarnowski 1:0
Przerwa - 0:0
15:00 - Radzik (Korbal, Gondek)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Olimpia II Grudziądz 0:6 (0:2)
Informuje: Cezary Pytlak
Koniec - 0:6
GOOOL 90 min - 0:6
GOOOL 81 min - 0:5
GOOOL 68 min - 0:4
GOOOL 55 min - Mateusz Matuszyński 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 20 min - 0:2
GOOOL 10 min - 0:1
15:00 - Pajonkowski (Hatłas, Przewozik)
Rawys CEO Raciąż - Victoria Czernikowo 3:0 (1:0)
Informuje: Marian Hoffmann
Koniec - 3:0
GOOOL 86 min - Damian Rybacki 3:0
GOOOL 68 min - Guladi Kokoladze 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 45 min - Piotr Nalewaj 1:0
16:00 - Cielepak (Siewierski, Polasik)
Sokół Radomin - Naprzód Green-Pack Jabłonowo Pomorskie 4:0 (4:0)
Koniec - 4:0
GOOOL 38 min - Paweł Jachowski 4:0
GOOOL 29 min - Waldemar Jachowslki 3:0
GOOOL 28 min - Paweł Jachowski 2:0
GOOOL 2 min - Paweł Jachowski 1:0
17:00 - Kosmal (Rutkowski, Brunka)
Unia Wąbrzeźno - Promień Kowalewo Pomorskie 5:1 (0:1)
18:00 - Winiecki (Sander, Oparczyk)
Czwartek 4 maja 2023
Start Warlubie - Stal Grudziądz 0:4 (0:2)
18:00 - Gabrych (Sobczak, Semrau)
Tabela 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupy 1 po 22. kolejce
1. Polonia Bydgoszcz 23 52 79-20
2. Unia Wąbrzeźno 22 48 61-21
3. Rawys CEO Raciąż 23 47 64-40
4. GLKS Dobrcz 23 45 65-27
5. Olimpia II Grudziądz 23 45 62-23
6. Mustang Ostaszewo 23 41 57-44
7. LKS Dąbrowa 23 43 66-40
8. Victoria Lisewo 22 34 37-51
9. Naprzód Jabłonowo 23 31 42-55
10. Stal Grudziądz 22 27 47-55
11. Krajna Sępólno K. 23 25 50-76
12. Victoria Czernikowo 23 22 39-43
14. BKS Bydgoszcz 23 17 27-50
14. Promień Kowalewo 22 18 31-72
15. Sokół Radomin 23 17 35-60
16. Start Warlubie 22 4 20-107
5. liga kujawsko-pomorska grupa II - 23. kolejka
Środa 3 maja 2023
Kujawiak Instalnova Kruszyn - Łokietek Brześć Kujawski 0:4 (0:3)
Informują: Dawid Orzelski oraz Wiktor Kaczmarek
Koniec - 0:4
GOOOL 67 min - Szymon Bołkowiec, karny 0:4
Przerwa - 0:3
GOOOL 27 min - Jakub Kosztowny 0:3
GOOOL 22 min - Erwin Mętlewicz 0:2
GOOOL 4 min - Kacper Wienconek 0:1
11:00 - Kostyra (Traczyk, Koniuszek)
GKS Baruchowo - Zootechnik Kołuda Wielka 0:4 (0:1)
Informują: Dariusz Janik oraz Łukasz Kwiatkowski
Koniec - 0:4
GOOOL 90 min - Oliwier Doringer 0:4
GOOOl 80 min - Daniel Lewandowski 0:3
GOOOL 60 min - Piotr Marcisz 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 41 min - Kamil Ugorski 0:1
20 min - 0:0
11:00 - Winnicki (Ciesielski, Jankowski)
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Start WIP Stawki 1:0 (1:0)
Informują: Krzysztof Tarnecki oraz Tomasz Oczki
Koniec - 1:0
80 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 28 min - Bartłomiej Budziszewski, wolny 1:0
15 min - 0:0
11:00 - Siemiątkowski (Tuszyński, Orzechowski)
Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica 4:1 (3:0)
Informują: Jerzy Zapiec oraz Tomasz Jurkiewicz 4:1 (3:0)
Koniec - 4:1
GOOOL 75 min - Damian Sikorski 4:1
GOOOL 64 min - Rafał Jankowski 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 32 min - Adrian Rybka 3:0
GOOOL 15 min - Leonid Khankiewicz 2:0
GOOOL 8 min - Piotr Szablewski 1:0
12:00 - Wroniecki (Kaczmarek, Chrobak)
Lubienianka Lubień Kujawski - Noteć Gębice 2:1 (0:0)
Informuje: Jacek Koncikowski
Koniec - 2:1
GOOOL 77 min - Jaśkiewicz 2:1
GOOOL 52 min - Mariusz Jaśkiewicz, karny 1:1
GOOOL 50 min - Maciej Mysiak 0:1
Przerwa - 0:0
12:00 - Ruczewski (Koziorowicz, Szałański)
Zdrój Ciechocinek - Sadownik Waganiec 4:2 (3:0)
Informuje: Krzysztof Zakrzewski
Koniec - 4:2
GOOOL 60 min - Filip Czerwiński 4:2
GOOOL 54 min - Mikhael Ugoduchwu 4:1
GOOOL 48 min - Dominik Owsiński 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 25 min - Mahmoud Obba 3:0
GOOOL 6 min - Radosław Czułkowski 2:0
GOOOL 5 min - Daniel Matuszak 1:0
16:00 - Rakowski (Gebler, Sobczyk)
Piast Kołodziejewo - Unia Gniewkowo 2:3 (0:2)
Informuje: Paweł Krok
90 - 2:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 45 min - Radosław Klosowski 0:2
GOOOL 24 min - Oskar Kryszak 0:1
16:00 - Szczepkowski (Makowski, Ignatowski)
LTP Lubanie - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 (0:0)
Informuje: Marcin Zapiec
Koniec - 1:1
GOOOL 75 min - Łukasz Różański 1:1
GOOOL 67 min - Jakub Karolak 0:1
Przerwa - 0:0
16:00 - Błaszczyk (Kośmider, Siwa)
Tabela grupy 2. 5. ligi kujawsko-pomorskiej po 23. kolejce
1. Łokietek Brześć Kuj. 23 51 75-22
2. Unia Gniewkowo 23 51 51-21
3. Orlęta Aleksandrów 23 50 61-29
4. Kujawiak Kowal 23 47 73-32
5. Wisła Dobrzyń 23 44 66-40
6. Zdrój Ciechocinek 23 41 53-31
7. Zootechnik Kołuda 23 38 56-48
8. Noteć Gębice 23 32 40-41
9. Start WIP Stawki 23 30 56-50
10. GKS Baruchowo 23 27 19-54
11. Piast Kołodziejewo 23 24 47-49
12. Gopło Kruszwica 23 20 31-45
13. Kujawiak Kruszyn 23 20 31-55
14. Lubienianka 23 16 34-72
15. LTP Lubanie 23 13 25-69
16. Sadownik Waganiec 23 11 18-79
Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?