5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki i strzelcy 7. kolejki - sezon 2022/23 [24-25 września]

Grzegorz Oleradzki
5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki i strzelcy 7. kolejki
5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki i strzelcy 7. kolejki WN
Wyniki i strzelcy 7. kolejki meczów - 5. liga kujawsko-pomorska - sezon 2022/23 rozgrywanych w dniach 24-25 września.

5 liga kujawsko-pomorska, grupa II 7. kolejka

Sobota 24 września 2022
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Zootechnik Kołuda Wielka 2:1 (2:0)
Informują: Krzysztof Tarnecki oraz Przemysław Tomaszewski
Koniec - 2:1
GOOOL 70 min - Jakub Ślebioda 2:1
Przerwa - 2:0
GOOOL 35 min - P. Olewiński, karny 2:0
GOOOL 23 min - Patryk Olewiński 1:0
11:00 - Bania

Zdrój Ciechocinek - Noteć Gębice 1:1 (1:0)
Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Mateusz Rzempowski
Koniec - 1:1
GOOOL 65 min - Maciej Suszek 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 34 min - Damian Piernikowski 1:0
14:00 - Przewozik

Lubienianka Lubień Kujawski - Start WIP Stawki 3:4 (2:3)
Koniec - 3:4
GOOOL 87 min - Denis Olejnik 3:4
GOOOL 62 min - Kalinowski 3:3
Przerwa - 2:3
GOOOOL 45 min - Piskorski 2:3
GOOOL 27 min - Tomasz Prejs 2:2
GOOOL 20 min - Jędrzej Markiewicz 2:1
GOOOL 16 min - Filip Kalinowski 1:1
GOOOL 11 min - Arkadiusz Piskorski 0:1
15:00 - Szubski

Piast Kołodziejewo - Łokietek Brześć Kujawski 1:2 (0:0)
Informują: Paweł Krok oraz Marietta Niewiadomska
Koniec - 1:2
GOOOL 86 min - Dawid Marciniak 1:2
GOOOL 77 min - Damian Łozowicz1:1
GOOOL 46 min - Dawid Kwiatkowski 0:1
Przerwa - 0:0
15:00 - Gólcz

Kujawiak Instalnova Kruszyn - Kujawiak Kowal 3:3 (0:2)
Koniec - 3:3
GOOOL 86 min - Daniel Komorowski 3:3
83 min - goście w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Bartłomieja Fetera
GOOOL 74 min - Mariusz Kołowski 2:3
GOOOL 63 min - Adrian Mieszkalski 1:3
GOOOL 49 min - Dominik Ziarkowski 1:2
Przerwa - 0:2
GOOOL 30 min - Szymon Dorsz 0:2
GOOOL 1 min - Rafał Jankowski 0:1
16:30 - Woźniak

Niedziela 25 września 2022
LTP Lubanie - Unia Gniewkowo 2:1 (0:1)
Informują: Marcin Zapiec oraz Janusz Mejer
Koniec - 2:1
GOOOL 75 min - Wienconek 2:1
65 min - 1:1
GOOOL 50 min - Kacper Wienconek 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOOL 21 min - Piotr Kaźmierski 0:1
13:00, Kruszyn - Sławkowski

Sadownik Waganiec - Gopło Kruszwica 1:1 (0:1)
Informują: Jerzy Nowak oraz Tomasz Jurkiewicz
Koniec - 1:1
GOOOL 55 min - Patryk Czarnecki 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 44 min - Miłosz Losik 0:1
20 min - 0:0
15:00 - Drogowski

GKS Baruchowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:5 (0:0)
Informują: Dariusz Janik oraz Cezary Śmieszny
GOOOL 88 min - Rutecki, karny 0:5
GOOOL 82 min - Jakub Budzisz 0:4
GOOOL 78 min - Kieran Olivierre 0:3
GOOOL 68 min - Kacper Wołos 0:2
GOOOL 57 min - Łukasz Rutecki, karny 0:1
Przerwa - 0:0
24 min - 0:0
15:00 - Rasmus

Tabela grupy 2. 5. ligi kujawsko-pomorskiej po 7. kolejce

1. Łokietek Brześć Kuj. 7 21 30-6
2. Kujawiak Kowal 7 15 21-8
3. Unia Gniewkowo 7 15 16-4
4. Wisła Dobrzyń 7 14 13-8
5. Orlęta Aleksandrów 7 12 17-11
6. Zootechnik Kołuda 7 12 16-10
7. Start WIP Stawki 7 11 19-15
8. Noteć Gębice 7 10 11-8
9. LTP Lubanie 7 10 10-16
10. Zdrój Ciechocinek 7 9 9-11
11. Kujawiak Kruszyn 7 8 11-13
12. Gopło Kruszwica 7 7 10-18
13. Piast Kołodziejewo 7 4 9-16
14. GKS Baruchowo 7 3 3-19
15. Lubienianka 7 3 11-31
16. Sadownik Waganiec 7 2 7-18

Strzelcy po 7. kolejce
10 - Dawid Marciniak (Łokietek);
7 - Arkadiusz Piskorski (Start);
6 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Leonid Khankiewicz (Kujawiak K.); Łukasz Witucki (Orlęta);
5 - Rafał Jankowski (Kujawiak K.); Michał Skonieczny (Łokietek);
4 - Miłosz Losik (Gopło); Dawid Kwiatkowski, Piotr Szczęsny (Łokietek); Jakub Ślebioda (Zootechnik);
3 – Adrian Rybka (Kujawiak K.); Kacper Wienconek (LTP); Kajetan Kołacki (Noteć); Dawid Janczyk (Sadownik); Tomasz Prejs (Start); Radosław Kłosowski, Janusz Olach (Unia); Adrian Nowak, Patryk Olewiński (Wisła); Adrian Turowski, Kamil Ugorski (Zootechnik);
2 – Oskar Białek (Gopło); Adrian Mieszkalski (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Piotr Frydrych, Daniel Komorowski (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć, Michał Tulimowski (LTP); Filip Kalinowski, Jędrzej Markiewicz (Lubienianka); Szymon Bołkowiec, Bartosz Czerwiński (Łokietek); Dominik Jelonek, Maciej Mysiak (Noteć); Karen Oliverre, Łukasz Rutecki, Kacper Wołos (Orlęta); Damian Łozowicz, Mateusz Porbes (Piast); Łukasz Różański (Sadownik); Paweł Borkowski, Denis Olejnik, Michał Witkowski (Start); Michał Cyra, Michał Hałas, Oskar Kryszak (Unia); Bartłomiej Budziszewski (Wisła); Daniel Matuszak, Tomasz Niemyt (Zdrój); Piotr Bachanek, Oskar Doringer, Kacper Wiktorowicz (Zootechnik);
1 – Kamil Falkowski, Kamil Malinowski (GKS); Patryk Jurkiewicz, Mikołaj Myśliwy, Szymon Skalski, Szymon Sobczak (Gopło); Szymon Dorsz, Bartłomiej Feter, Łukasz Grube, Patryk Klimek, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Mariusz Kołowski, Tomasz Przybysz, Jakub Sobieraj, Jacek Wichliński, Damian Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Dawid Gliszczyński, Arkadiusz Kowalski, Szymon Kuczkowski(LTP); Tomasz Janas (Lubienianka); Szymon Gryczewski, Łukasz Kraszewski, Maciej Pałczyński (Łokietek); Daniel Aleksandrowicz, Marcin Jaroszewski, Maciej Suszek, Marcin Szymański (Noteć); Szymon Brzeziński, Jakub Budzisz, Mikołaj Detyna, Sebastian Figo, Kacper Krajewski Wołos (Orlęta); Sebastian Basiński, Robert Wilk (Piast); Oliver Andrade, Patryk Czarnecki (Sadownik); Michał Janik, Mateusz Parzybut, Mariusz Żywica (Start); Piotr Kaźmierski, Bartosz Majer, Kamil Piotrkowiak, Kacper Włodarczyk (Unia); Jakub Bryszewski, Juliusz Habasiński, Sebastian Raniszewski, Patryk Zieliński (Wisła); Radosław Czułkowski, Krzysztof Elsner, Jarosław Krzyżanowski, Damian Piernikowski, Michał Światkowski (Zdrój);
Samobójcze: dla GKS – Rafał Bobrowski (Kujawiak Kr.); dla Wisła – Artiom Skaczkow (Orlęta);
Walkowery: 3 dla Piasta za mecz z GKS;

5 liga kujawsko-pomorska, grupa I 7. kolejka

Sobota 24 września 2022
Sokół Radomin - Polonia Bydgoszcz 1:2 (1:0)
Koniec - 1:2
GOOOL 75 min - Makowski, karny 1:2
GOOOL 55 min - Jakub Makowski 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 30 min - Krzysztof Czajkowski 1:0
11:00 - Doliński

Mustang Ostaszewo - Olimpia II Grudziądz 2:4 (2:1)
Informuje: Wacław Trawiński
Koniec - 2:4
GOOOL 85 min - Salguero 2;4
GOOOL 69 min - Kacper Rychert 2:3
GOOOL 53 min - Szymon Doba 2:2
Przerwa - 2:1
GOOOL 42 min - Dudek 2:1
GOOOL 31 min - Maciej Dudek 1:1
GOOOL 25 min - Eric Selguero 0:1
11:00 - Kostyra

Unia Wąbrzeźno - GLKS Dobrcz-Wudzyn 0:0
Informują: Paweł Sobiło oraz Jarosław Dudek
Koniec - 0:0
72 min - 0:0
Przerwa - 0:0
27 min - 0:0
11:00 - Papierowski

Victoria Lisewo - Stal Grudziądz 1:4 (1:2)
Informują: Grażyna Majewska oraz Maciej Świtajski
Koniec - 1:4
GOOOL 90+2 - Moskwa 1:4
GOOOL 88 min - Szymon Moskwa 1:3
GOOOL 23 min - Michał Horna 1:2
GOOOL 21 min - Jakub Waszelewski 1:1
GOOOL 9 min - Bartosz Krzak 1:0
11:00 - Rakowski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Czernikowo 4:1 (0:1)
Koniec - 4:1
GOOOL 82 min - Suchomski 4:1
GOOOL80 min - Bartosz Burkiewicz 3:1
GOOOL 78 min - Sławomir Suchomski 2:1
GOOOL 76 min - Łukasz Burkiewicz, karny 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 28 min - Michał Adamski 0:1
15:00 - Kaczyński

Promień Kowalewo Pomorskie - Budowlany KS Bydgoszcz 3:1 (1:0)
Koniec - 3:1
GOOOL 90+3 - Perełka 3:1
GOOOL 76 min - Wojciech Stasik 2:1
GOOOL 52 min - Sławomir Podgórski, samobójcza 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 2 min - Miłosz Perełka 1:0
16:00 - Kraśnicki

Start Warlubie - Naprzód Green-Pack Jabłonowo Pomorskie 2:4 (1:4)
Koniec - 2:4
GOOOL 90 min - Dominik Armatowski 2:4
Przerwa - 1:4
GOOOL 35 min - Dominik Lewandowski, karny 1:4
GOOOL 26 min - Dominik Lewandowski, głową 1:3
GOOOL 20 min - Łukasz Kalinowski 1:2
GOOOL 8 min - Dominik Lewandowski, karny 1:1
GOOOL 2 min - Maciej Śliwiński 1:0
17:00 - Wróblewski

Niedziela 25 września 2022
Rawys CEO Raciąż - LKS Agri-Pawpol Dąbrowa Chełmińska 0:5 (0:3)
Informują: Marian Hoffmann oraz Marcin Bańka
Koniec - 0:5
Mimo pierwszej w sezonie stracie punktów zespół z Raciąża zachował pozycję lidera grupy
GOOOL 75 min - Sarnowski 0:5
GOOOL 51 min - Dawid Sarnowski 0:4
Przerwa - 0:3
GOOOL 39 min - Murawski, karny 0:3
GOOOL 36 min - Murawski 0:3
GOOOL 33 min - Dawid Murawski 0:1
15 min - 0:0
15:00 - Bujnicki Górecki Kalisz

Tabela grupy po 7. kolejce
1. Rawys CEO Raciąż 7 18 26-10
2. Unia Wąbrzeźno 7 17 23-9
3. GLKS Dobrcz 7 17 19-6
4. Olimpia II Grudziądz 7 16 29-5
5. Mustang Ostaszewo 7 15 20-15
6. Naprzód Jabłonowo 7 13 18-14
7. LKS Dąbrowa 7 12 23-11
8. Stal Grudziądz 7 12 21-17
9. Krajna Sępólno K. 7 12 17-16
10. Polonia Bydgoszcz 7 11 23-9
11. Victoria Lisewo 7 7 9-21
12. Promień Kowalewo 7 7 10-23
13. Victoria Czernikowo 7 6 17-20
14. BKS Bydgoszcz 7 0 5-26
15. Sokół Radomin 7 0 4-25
16. Start Warlubie 7 0 4-40

Strzelcy po 7. kolejce
14 - Damian Rybacki (Rawys);
9 - Chimiezia Ohage (Unia);
8 – Dawid Murawski, Dawid Sarnowski (LKS); Mateusz Prylewski (Naprzód);
7 - Szymon Doba (Olimpia);
6 - Kamil Mosek (Krajna); Maciej Dudek (Mustang); Dominik Lewandowski (Naprzód); Jakub Makowski (Polonia);
5 - Paweł Dudzik (GLKS); Filip Licau (Mustang); Hubert Raczkowiak (Polonia); Jakub Waszelewski (Stal); Stanisław Jabłoński (Unia);
4 - Sylwester Gęgotek (Mustang); Filip Prykaszczyk, Eric Selguero (Olimpia); Robert Frasz (Polonia); Tobiasz Mocek (Rawys);
3 – Łukasz Jaruszewski, Rafał Kostkowski (GLKS); Kacper Jarzec (Olimpia); Bartosz Olkowski (Promień); Szymon Moskwa (Stal); Dominik Armatowski (Start); Mikołaj Wojdak (Unia); Michał Adamski, Michał Gorczyński, Mateusz Maślewski, Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Bartosz Krzak, Przemysław Mądrzyński (Victoria L.);
2 – Wojciech Stasik (BKS); Maciej Kołodziej (GLKS); Łukasz Burkiewicz, Maciej Kaczmarek, Łukasz Kozina, Sławomir Suchomski (Krajna); Mateusz Myśliński (LKS); Patryk Piotrowski (Mustang); Martyn Kugaczewski (Naprzód); Igor Flisikowski, Kacper Rychert, Damian Vu thant (Olimpia); Robert Sawicki, Karol Szalla (Polonia); Aleksander Bednarczyk, Maciej Łuszczyński, Miłosz Perełka (Promień); Łukasz Donorowicz (Rawys); Przemysław Jachowski (Sokół); Marcin Dąbrowski, Jarosław Górski, Michał Horna, Dawid Wolak (Stal); Radosław Drapiewski, Sebastian Owczarczyk (Unia); Dawid Pytel (Victoria Cz.);
1 – Tomasz Grzegorek, Eduard Hasanow, Bartosz Kołodziejski (BKS); Patryk Błażejewicz, Artur Brzeziński, Jan Martin (GLKS); Bartosz Burkiewicz, Marcel Wnuk (Krajna); Dawid Bereza, Michał Kurkowski, Mateusz Pietras, Kacper Tuszyński, Mikołaj Wiwatowski (LKS); Jakub Kocemba, Dawid Wiwatowski (Mustang); Klaudiusz Gołata, Łukasz Kalinowski (Naprzód); Mateusz Dziabas, Damian Fabiś, Denis Gojko, Artur Kobus, Filip Okraska (Olimpia); Szymon Dusza, Radosław Kanik, Miłosz Olejniczak, Mikołaj Tucholski (Polonia); Miłosz Brzeziński, Tomasz Prusaczyk, Mateusz Remiszka, Dominik Rybacki (Rawys); Krzysztof Czajkowski, Krystian Pawłowski (Sokół); Norbert Knak, Maciej Koczur, Bartosz Rybiński, Patryk Stankiewicz, Jakub Szczepanik (Stal); Maciej Śliwiński (Start); Aron Maciejewski, Paweł Mazurowski (Unia); Dawid Bochuciński, Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.); Patryk Bączkowski, Mateusz Krause (Victoria L.);
SAMOBÓJCZE: dla Krajny – Borys Kajko (BKS); dla Mustanga – Mateusz Łuczak (Krajna); dla Promienia – Sławomir Podgórski (BKS);

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Pudzian i Chalidov zdradzają tajemnice. Jest już nowy Fight Raport

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki i strzelcy 7. kolejki - sezon 2022/23 [24-25 września] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na inowroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie