5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki zaległych meczów [17 i 20 listopada 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Wyniki zaległych meczów 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki zaległych meczów 5. ligi kujawsko-pomorskiej WN
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Podajemy wyniki zaległych meczów 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2 rozgrywanych w środę 17 i sobotę 20 2021 roku. Strzelcy.

Zaległy mecz z 13. kolejki, środa - 17. listopada

Tłuchowia Tłuchowo - Lubienianka Lubień Kujawski 8:2 (3:1)
Bramki: Dawid Kieplin 4 (5, 8, 50, 69), Kamil Nowicki 2 (36, 75), Adrian Żuchniewicz (54, karny), Łukasz Zabłotowicz (90) - Rafał Zbońkowski (1), Mariusz Jaśkiewicz (84)
(18.30 - Sierpc)
Bramka Żuchniewicz była 500. strzelonym golem w tej grupie (w tej statystyce nie uwzględniamy 9. goli zaliczonych walkowerami Kujawiakowi Kowal, Pogoni II oraz Tłuchowi).

Zaległy mecz z 12. kolejki, sobota - 20. listopada
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - GKS Baruchowo 0:2 (0:0)
Informują: Jacek Koncikowski oraz Dariusz Janik
Koniec - 0:2
GOOOL 87 min - Jędrzej Tomaszewski 0:2
GOOOL 83 min - Jędrzej Tomaszewski 0:1
76 min - 0:0
Przerwa - 0:0
17 min - 0:0
11:00 - Kamil Płocki

Tabela po 15. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej
1. Tłuchowia 15 41 64-17
2. Łokietek Brześć 15 38 48-15
3. Noteć Łabiszyn 15 32 41-17

4. Kujawiak K. 15 30 42-20
5. Lubienianka Polcalc 15 25 43-27
6. Gopło Kruszwica 15 24 27-14
7. Piast Kołodziejewo 15 24 43-41
8. Kujawiak Instalnova 15 23 33-42
9. Wisła Dobrzyń 15 19 33-40
10. Noteć Inowrocław 15 16 23-36
11. Pogoń II Mogilno 15 15 23-37
12. LTP Lubanie 15 14 25-44
13. GKS Baruchowo 15 13 17-36
14. Mień Lipno 15 12 20-44
15. Zdrój Ciechocinek 15 11 18-42
16. Sadownik Waganiec 15 9 15-43

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 1 - runda jesienna

11 - Dominik Rybacki (Rawys);
10 - Paweł Jachowski (Sokół);
9 - Maciej Dudek (Mustang); Filip Prykaszczyk (Olimpia II);
8 - Dawid Murawski (LKS);
7 - Bartosz Burkiewicz (Krajna); Jakub Makowski (Polonia); Marcin Szulc (Pomorzanin); Adrian Pieczka (Rawys); Piotr Marcinkowski (Sokół); Dominik Armatowski, Jakub Bollin (Start); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.);
6 - Maciej Kaczmarek (Kraina); Dawid Sarnowski (LKS); Patryk Podolski (Polonia); Michał Adamski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński, Patryk Zieliński (Victoria K);
5 - Szymon Doba (Olimpia II); Paweł Bartoszyński, Maciej Łuszczyński (Promień); Jakub Lewandowski (Start); Radosław Drapiewski (Unia); Paweł Goral (Victoria L.); Łukasz Filarski (Wojownik);
4 - Kacper Rybacki, Jakub Stawski (Elana II); Tobiasz Mocek, Mateusz Pril (Rawys); Paweł Mazurowski (Unia); Szymon Grudziński (Victoria K.); Hubert Cieślik, Jakub Górski (Victoria L.);
3 - Kacper Kowalski, Jakub Pawlicki, Łukasz Sikorski, Konrad Sztuka (Elana II); Mateusz Gierlicki, Mateusz Sarnowski, Bartłomiej Wesołowski (LKS); Radosław Ankierski, Mateusz Ciesielski (Mustang); Jakub Nawrocki, Kacper Rychert (Olimpia II); Nikita Khadynov, Mateusz Laskowski (Pomorzanin); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj (Rawys); Przemysław Jachowski, Dawid Muchewicz (Sokół); Marcin Gołąb, Aron Maciejewski (Unia); Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Filip Flis (Wojownik);
2 - Seweryn Dybyzbański, Kacper Jarzec, Kacper Jóźwicki, Mikołaj Kantorski, Michał Szczyrba (Elana II); Sławomir Suchomski (Kraina); Franciszek Kociniewski (LKS); Bartosz Przypis, Jakub Weiszewski (Mustang); Mateusz Zielecki (Olimpia II); Kacper Czesiński, Hubert Raczkowiak (Polonia); Kamil Bagniewski, Oskar Durka, Michał Kozłowski, Radosław Mik, Mateusz Płóciennik (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski, Mikołaj Detyna, Jakub Kawula (Promień); Waldemar Jachowski, Szymon Szyjkowski (Sokół); Patryk Bączkowski Filip Ławicki (Start); Bartłomiej Kosiński (Unia); Paweł Górzyński (Victoria K.); Filip Majewski, Szymon Marks, Piotr Murawski, Dominik Taglewski (Victoria L.); Andrzej Pawlicki, Michał Zarembski (Wojownik);
1 - Mateusz Anuszewski, Szymon Ćwikliński, Mateusz Detmer, Patryk Grychtolik, Oskar Page, Dawid Wiwatowski (Elana II); Henryk Grajczyk, Łukasz Hernik, Łukasz Kozina (Kraina); Jakub Lipowski, Szymon Słoniewski (LKS); Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc, Patryk Piotrowski (Mustang); Kacper Girszyński, Hubert Łopacki, Hubert Mich, Filip Okraska, Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński, Mateusz Zachaczewski (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Szymon Dusza, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Kamil Nytko, Robert Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Krzysztof Bogdziński, Kamil Komada, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Krystian Kraśniewski, Bartosz Olkowski, Miłosz Perełka, Mateusz Potęga, Marcin Tarka (Promień); Tomasz Kurs (Rawys); Krzysztof Czajkowski, Marcin Jóźwiak. Jan Luks (Sokół); Jarosław Górski, Patryk Kimek" Maciej Śliwiński (Start); Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Mikołaj Wojdak (Unia); Dariusz Adamski, Jakub Adamski, Rafał Gołębiewski, Michał Gorczyński, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Aleksander Karbowski, Jakub Kulpa, Gracjan Łęgowski, Piotr Miś, Damian Szczukowski (Victoria K.); Przemysław Modrzyński, Remigiusz Więdłocha (Victoria L.); Mariusz Kwiatkowski, Roman Strupowski, Paweł Westfaleski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Sarnowski (LKS); dla Krajny - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik); dla Olimpii - Filip Cichacki (Unia); dla Polonii - Mateusz Potęga (Promień); dla Sokoła - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.);

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2 - runda jesienna

27 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
26 - Dawid Marciniak Łokietek);
13 - Bartosz Śmigiel (Kujawiak K.); Patryk Dudkiewicz (Wisła);
12 - Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.); Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
11 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka);
10 - Łukasz Różański (LTP); Kamil Koronowski (Noteć Ł.); Kamil Nowicki (Tłuchowia);
8 - Przemysław Burdyka, Rafał Zbońkowski (Lubienianka);
7 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Lucjan Jaroszewski (Kujawiak Kr.); Kamil Trzeciak (LTP);Kamil Madajczyk (Noteć I.); Damian Łozowicz (Piast); Marcin Majchrzak (Zdrój);
6 - Michał Kruszczyński (Gopło); Dawid Ormiński (Kujawiak Kr.); Piotr Szczęsny (Łokietek);
5 - Kacper Sztandarowicz (GKS); Łukasz Grube (Kujawiak K.); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Bartosz Lewicki (Mień); Marcin Słowiński (Noteć Ł.); Mateusz Dolecki, Alan Jędrzejczak, Piotr Kędziora, Adrian Wysocki (Piast); Jakub Woliński (Tłuchowia); Patryk Olewiński (Wisła);
4 - Jędrzej Tomaszewski (GKS); Alan Czerwiński, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Piotr Gląba (Kujawiak Kr.); Michał Skonieczny (Łokietek); Filip Cymerman (Mień); Daniel Wujkowski (Noteć I.); Piotr Pacia, Bartosz Palmowski, Jakub Pribe (Piast); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański (Tłuchowia);
3 - Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.); Daniel Komorowski, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Damian Piernikowski (LTP); Patryk Klimek (Lubienianka); Erwin Mętlewicz (Łokietek); Krystian Piechocki (Noteć I.); Kamil Skonieczka (Noteć Ł.); Kacper Kraska, Maciej Śmigielski (Pogoń II); Łukasz Olewiński (Wisła); Radosław Czułkowski, Krystian Kajak (Zdrój);
2 - Maciej Bieniek, Patryk Olczak (GKS); Kacper Lewandowski, Miłosz Losik, Oleksandr Lytviak, Patryk Nowacki (Gopło); Filip Kalinowski, Adrian Rybka(Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć (LTP); Gabriel Boniec, Maciej Pałczyński (Łokietek); Łukasz Bartczak, Kamil Gołębiewski, Przemysław Kowalski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski(Noteć I.); Łukasz Retlewski, Patryk Rybarczyk, Michał Sznajdrowski (Noteć Ł.); Marcin Gołata (Piast); Paweł Kasprowicz, Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Piotr Kuliński, Michał Łęszczak (Sadownik); Mateusz Białoskórski, Damian Bukowski, Juliusz Habasiński, Adrian Nowak (Wisła); Dawid Szczęsny (Zdrój);
1 - Dariusz Janik, Michał Rosiak (GKS); Marcin Derenda, Filip Kowalski, Mikołaj Myśliwy, Jakub Nowak, Szymon Wojtarski (Gopło); Kamil Bógdał, Patryk Cichocki, Witold Jakubowski, Adrian Mieszkalski, Adam Niklewicz (Kujawiak K.); Paweł Orzelski, Patryk Pietrzak, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Łukasz Kranc, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Tomasz Janas, Konrad Kujawski, Jędrzej Markiewicz, Kamil Trzeciak, Jacek Wichliński (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Szymon Gryczewski, Dominik Sobieraj (Łokietek);Daniel Jankowski, Jakub Jesionowski, Patryk Krasucki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Wiktor Dąbrowski, Dawid Nadolski, Oskar Raczkowski, Jakub Suszek (Noteć Ł.); Konrad Czapik, Jakub Jaszcz (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski, Mateusz Wawer, Michał Wojciechowski (Pogoń II); Adam Czajkowski, Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul, Radosław Kwiatkowski, Łukasz Zabłotowicz (Tłuchowia); Bartłomiej Budziszewski, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Alan Kałużny, Jarosław Krzyżanowski, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Samobójcze: dla Lubienianki - Paweł Pomaski (Pogoń); dla Łokietka - Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.); dla Noteci I. - Mateusz Wawer (Pogoń II);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem; 3 dla Tłuchowii za mecz z Sadownikiem;

Wideo. Włocłavia Włocławek - Chełminianka Chełmno. Najkrótszy mecz 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22

Wideo

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki zaległych meczów [17 i 20 listopada 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie