Aquathlon Kruszwica 2018. Pływali i biegali. Wygrał Marek Kowalczyk

Dominik Fijałkowski
500 metrów pływania i 5 kilometrów biegu. Oto trasa aquathlonu, który po raz drugi zorganizowano w Kruszwicy. Najszybciej trasę pokonał Marek Kowalczyk. Zrobił to w czasie 27 minut i 57 sekund. Druga linię mety przekroczyła Agnieszka Cieślak reprezentująca AZS AWF Katowice. Jej czas to - 28 minut i jedna sekunda. W klasyfikacji mężczyzn drugie miejsce zajął Michał Pluciński (TMT), a trzecie - Szymon Zakrzewski (Mogilno Team). Wśród pań triumfowała wspomniana już Agnieszka Cieśla, druga była Aneta Turalska (Biegaj z Dymkiem), a trzecia - Michalina Kowalska (Sport Zdrowie Kondycja). Dominik Fijałkowski

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani