Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska 1:4 w 19. kolejce 4 ligi kujawsko-pomorskiej [zdjęcia]

Dominik Fijałkowski
W meczu IV ligi piłki nożnej Cuiavia Inowrocław uległa na własnym boisku Kujawiance Izbica Kujawska 0:4 Domininik Fijałkowski
Na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbył się w sobotę, 27 marca, mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Cuiavii Inowrocław, a Kujawianki Izbica Kujawska. Lepszymi okazali się goście, którzy pokonali inowrocławską ekipę 4:1.

W piłkarskiej IV lidze kujawsko-pomorskiej zmierzyły się w sobotę, 27 marca, drużyny Cuiavii Inowrocław i Kujawianki Izbica Kujawska. Niestety, inowrocławianie bardzo szybko przekonali się pod czyje dyktando rozgrywane będzie to spotkanie. Pierwszą bramkę stracili już w czwartej minucie meczu, a pod koniec pierwszej połowy przegrywali na własnym boisku przy ul. Wierzbińskiego 0:3. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla gości z Izbicy Kujawskiej.