Dwa medale halowych mistrzostw Polski U18 dla inowrocławianki

red
Zuzanna Szczepańska z Inowrocławia w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 18 zdobyła dwa medale: złoty i brązowy. Fot. zs.eino.pl
Zuzanna Szczepańska, tenisistka z Inowrocławia, w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 18 zdobyła dwa medale: złoty i brązowy.

Zawodniczka WSG (Warsaw Sports Group) wraz z Aleksandrą Wierzbowską zdobyła mistrzostwo pokonując w finale Weronikę Ejsmont i Urszulę Nebelską (6-0, 3-0 i krecz).

W turnieju singlowym Zuzanna Szczepańska dotarła do półfinału. Po drodze wygrała z Natalią Zalewską (3-6, 6-2, 6-4), a następnie z Kamilą Popławską (6-4, 6-4) i Magdaleną Świerczyńską (6-2, 1-6, 6-3). W walce o finał przegrała 2-6, 5-7 z Patrycją Niewiadomską.

Warto podkreślić, że Zuzanna Szczepańska jest uczennicą II LO w Inowrocławiu. Pracują z nią eksperci WSG Academy: Katerina Urbanova (trener tenisa) i Stanisław Gadziński (trener przygotowania motorycznego).