Dziewczęta z Inowrocławskiej Królówki najlepsze w futsalu

Renata Napierkowska
Serią zwycięstw dla drużyny piłkarskiej dziewcząt z III LO im. Królowej Jadwigi zakończyły się niedawne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego. Zawodniczki z Królówki pokonały wszystkie startujące w zawodach zespoły.

- Dziewczęta z III LO Inowrocław ponownie nie dały szans pozostałym ekipom startującym w Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych  w 6-piłkarskich dziewcząt pewnie awansując do zawodów wojewódzkich - podkreśla Dariusz Lis ze Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu.

Dziewczęta z popularnej Królówki dominują od kilku lat w tej dziedzinie sportu. W ostatnim turnieju okazały się zespołem, który ma szanse przywieźć z zawodów wojewódzkich medale. Dziewczyny z III LO pokonały kolejno: Gastronomik 10 : 0, Chemik 10 :0, ZSP Kruszwicę 5: 1 i Kasprowicza 4 : 1. Drugie miejsce w tych rozgrywkach zajęły Kasprowiczanki, trzecia była Kruszwica. Kolejne miejsca zajęły ekipy ZSP nr 2 i nr 1 Inowrocław.

POLECAMY:

Koszykarze I LO im. Kasprowicza wywalczyli drugie miejsce w rozgrywkach finałowych Licealiady

Info z Polski - przegląd najważniejszych oraz najciekawszych informacji z kraju 19.04.2018