redakcja
redakcja
Kibice Elany wiernie dopingują toruńskich piłkarzy nawet w IV lidze.
Kibice Elany wiernie dopingują toruńskich piłkarzy nawet w IV lidze. Marek Kaśków
W meczu 3. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Elana Toruń podejmowałą na własnym boisku Gopło Kruszwica.

To był pierwszy mecz torunian na własnym boisku w tym sezonie. Wcześniej Elana zremisowała na wyjazdach w z Rol.Ko i Promieniem Kowalewo. Elana Toruń - Gopło Kruszwica 4:2ELANA (wyjściowy): Osiecki -  Zamiatowski (65. Jarowij), Więckowski, Parzyczek, Czajkowski, Mądrzejewski, Grube (83. Majchrzak), Piskorski (46. Rogóż), Młodzieniak (46. Poczwardowski),  Maćkiewicz, Janicki. Koniec meczu. Elana wygrała 4:2. O meczu czytajcie w poniedziałkowej "Gazecie Pomorskiej". Wyniki na żywo z innych meczów IV ligi TYLKO na www.pomorska.pl/pilka86' - Coraz bliżej końca meczu. Elana chyba zasłużenie wygra to spotkanie. 80' - GOL! Elana prowadzi 4:2 i jest chyba już po meczu. Gola strzelił Janicki. 76' - Strzał Rogóża został zablokowany.73' - GOL! Jednak nie jest po meczu. Kruszczyński zdobywa gola dla Gopła. 71' - GOL! Doświadczony Paweł Mądrzejewski zdobywa bramkę z rzutu wolnego. Elana prowadzi 3:1. 70' - Wynik nie zmienił się. W ostatnich minutach obie drużyny cechuje niedokładność.64' - Mądrzejewski uderzył z wolnego. Bramkarz Gopła wybił piłkę przed siebie. Dobijał Maćkiewicz, ale trafił w poprzeczkę. 61' - Poczwardowski wdarł się w pole karne Gopła. Jego strzał był jednak niecelny.60' - Maćkiewicz długim podaniem próbował uruchomić napastników Elany. Niestety, uczynił to zbyt mocno.59' - Niecelny strzał z dystansu Maćkiewicza.56' - Żółtą kartą ukarany został Zamiatowski. Obrońca Elany został ukarany za faul na Kruszczyńskim tuż przed polem karnym. Goście później egzekwowali rzut wolny, ale rozegrali niezbyt precyzyjnie.55' - Piłkę w pole karne wrzucał Grube. Nikt nie zamknął jego dośrodkowania. 52' - Niecelny strzał z dystansu Grube.51' - Nadal znacznie aktywniejsi w ofensywie są torunianie. Goście wprowadzili nieco zagrożenia pod bramką Elany tylko przez moment. Lisiecki dośrodkowywał bowiem z rzutu wolnego. Osiecki nie miał jednak problemów z interwencją. 49' - Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mądrzejewski. Nikt nie zamknął jego wrzutki. 46' - Rozpoczęła się druga połowa.Pierwsza połowa zakończona. Elana prowadzi 2:1. Wyniki z innych boisk tutaj.45' - Sędzia doliczył minutę. 42' - Dominacja torunian nie podlega dyskusji. 38' - Indywidualna akcja Piskorskiego zakończona strzałem. Gorą bramkarz Gopłą.34' - Maćkiewicz nie zdołał zamknąć dośrodkowania Zamiatowskiego. Obraz gry nie zmienia się. Torunianie dominują w ofensywie, ale brakuje im już precyzji, by zdobyć trzecią bramkę.31' -  Po rzucie rożnym głową uderzał Czajkowski. Posłał piłkę jednak obok bramki.30' - Kolejna seria rzutów rożnych Elany.28' - Nadal dominują torunianie. Goście tylko się bronią. 25' - Minimalnie niecelny strzał Piskorskiego.22' - Nadal aktywniejsi są torunianie, ale nie przekłada się to na razie na sytuacje bramkowe, a jedynie na trzy rzuty rożne.17' - Długie dośrodkowanie Młodzieniaka wyłapuje bramkarz Gopła.14' - GOL! Torunianie zapomnieli o obronie. Po kontrze Kruszczyński zdobywa bramkę dla Gopłą.13' - Gra niemal przez cały czas toczy się na połowie Gopła. Głośno dopingująca grupa fanów Elany czeka na kolejnego gola.10' - Młodzieniak huknął z rzutu wolnego. Bramkarz Gopła popisał się skuteczną interwencją.9' - Mądrzejewski faulowany tuż przed polem karnym. 8' - GOL! Elana prowadzi już 2:0. Ponownie na listę strzelców wpisał się Maćkiewicz.7' - GOL! Elana prowadzi 1:0. Bramkę zdobywa Bartosz Maćkiewicz!7' - Gospodarze egzekwowali rzut rożny. Po nim uderzał Janicki, ale nieznacznie chybił.6' - Prostopadłe podanie Mądrzejewskiego w kierunku Piskorskiego.Strzał tego drugiego został zablokowany.3' - Od początku głośno toruński zespół dopingują miejscowi fani.1' - Rozpoczął się mecz.