Inowrocław - 8 medali inowrocławian na Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Karate Kyokushin RONIN CUP

red
W zawodach brało udział około 300 zawodników. Zawodnicy z Inowrocławia zdobyli 8 medali Nadesłane
14-osobowa reprezentacja Inowrocławskiego Klubu Karate Kyokushin brała udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Karate Kyokushin RONIN CUP o Puchar Burmistrza Kożuchowa. Zawodnicy z Inowrocławia zdobyli aż 8 medali.

Smaki Kujaw i Pomorza - sezon 4 odcinek 13

od 16 lat

W zawodach brało udział około 300 zawodników. Zawodnicy z Inowrocławia zdobyli 8 medali. Są to:

• Alicja Matuszak, 2 miejsce w kumite bez kontaktu
  • Kaja Kopytowska, 2 miejsce w kata i 3 miejsce w Kumite bez kontaktu.

- Dziękujemy Miastu Inowrocław za pomoc w realizacji projektu. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przywiezieniu zawodników w miejsce Turnieju oraz za kibicowanie i pomoc w przygotowaniu dzieci do startów - mówi Paulina Sadłos, sekretarz Inowrocławskiego Klubu Karate.