Inowrocław. Tenisowy turniej amatorów o puchar prezydenta

Maciej Drabikowski
Najwięcej tenisistów (16) startowała w kategorii mężczyzn do 45 lat
Najwięcej tenisistów (16) startowała w kategorii mężczyzn do 45 lat Krzysztof Draculski
Na kortach OSiR w Solankach w Inowrocławiu odbył się dwudniowy turniej tenisowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych o puchar prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy. Zawodnicy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych.

Najlepsi w turnieju tenisowym o puchar prezydenta Inowrocławia

W kategorii do 12 lat triumfowała Antonina Uławska, a drugi był Aleksander Pobłocki.

Wśród zawodników do 15 lat wygrał Mateusz Zdziebliński. Kolejne miejsca zajęły: Marta Ślizanowska, Julia Uławska i Julia Ślizanowska.

Czwarta edycja turnieju tenisowego Poli Cup w Inowrocławiu

W gronie kobiet Katarzyna Michalska pokonała Aleksandrę Boczar-Horbaczewską. W grupie mężczyzn powyżej 45 lat Artur Wiśniewski był skuteczniejszy od Jarosława Przekwasa.

Najwięcej emocji było w kategorii mężczyzn do 45 lat. Bartosz Hys zajął pierwszą lokatę. Drugi był Adam Michalski, trzeci Michał Walkowiak, a czwarty Tomasz Janowski.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0