KSK Noteć - Nysa Kłodzko 0:1 [zdjęcia]

Magdalena Pindel
KSK Noteć Inowrocław przegrał z Zetkamą Doralem Nysą Kłodzko w pierwszym meczu o utrzymanie się w koszykarskiej pierwszej lidze.

KSK NOTEĆ - NYSA 74:78
Kwarty: 11:12, 26:12, 15:29, 22:25

KSK NOTEĆ: Adamczewski 28 (4), Grod 16, Maciejewski 12 (1), Sroczyński 10, Lisewski 4 oraz Szczepanik 4, Wierzbicki 0, Bielecki 0.

NYSA: Bluma 24 (3), Kowalski 8 (2), Wojciechowski 7, Kasiński 6, Lipiński 6 (1) oraz Leńczuk 11 (1), Sanny 6 (1), Muskała 6 (2), Kliniewski 2, Weiss 2.

Inowrocławianie po pierwszej połowie prowadzili 37:24. Po przerwie goście z Kłodzka odzyskali skuteczność. Odrobili straty i uzyskali przewagę, której nie oddali do końcowej syreny.

Drugie spotkanie fazy play out w niedzielę o godz. 18 w hali na Rąbinie. Trzeci mecz 22 kwietnia o godz. 17 w Kłodzku.