KSK Noteć wysoko uległa rywalom z Leszna [wyniki, zdjęcia]

Inowrocławska KSK Noteć bardzo źle rozpoczęła sezon w pierwszej lidze. Jamalex Polonia 1912 Leszno rozgromił naszych koszykarzy.

KSK NOTEĆ - POLONIA 58:102
Kwarty: 12:26, 21:30, 8:23, 17:23

KSK NOTEĆ: Malitka 7 (1), Sroczyński 5 (1), Małecki 4, Maciejewski 2, Lisewski 2 oraz Michalski 15 (1), Paul 13, Krawczyk 6 (2), Szczepanik 2, Rosiński 0.
JAMALEX POLONIA 1912: Chanas 18, Kaczmarzyk 15 (2), Rostalski 13 (2), Kobel 13 (1), Wrona 2 oraz Trubacz 11, Sirijatowicz 9 (1), Sanny 9 (1), Milczyński 5, Kurkowiak 5.

Inowrocławianie fatalnie rozpoczęli spotkanie. Po sześciu minutach przegrywali 0:16. Pierwsze punkty z gry zdobyli dopiero w ósmej minucie po "3" Jakuba Krawczyka.

Mecz został rozstrzygnięty już w 1. połowie (33:56), w której gracze Noteci popełnili aż 16 strat. Po przerwie nadal mieli ogromne kłopoty w ataku. Jedynym pozytywem była wygrana walka na tablicach (37:28).

Pozostałe wyniki

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Sokół Łańcut 75:80, Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 86:74, Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 76:64, R8 Basket AZS Politechnika Kraków - KK Warszawa 84:58, Spójnia Stargard - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 85:65, Siarka Tarnobrzeg - GKS Tychy 72:81, Energa Kotwica Kołobrzeg - Biofarm Basket Poznań 49:69. Pauzowała Enea Astoria Bydgoszcz.