MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Małgorzata Hulisz napisała ciekawe powieści. Zaprasza na spotkania autorskie w Janikowie i Strzelnie

SK
Małgorzata Hulisz na co dzień kieruje działem marketingu znanej kujawskiej firmy. Napisała dwie interesujące powieści, a wśród nich tę zatytułowaną „Niemożliwe staje się możliwe”. Zaprasza na spotkania autorskie
Małgorzata Hulisz na co dzień kieruje działem marketingu znanej kujawskiej firmy. Napisała dwie interesujące powieści, a wśród nich tę zatytułowaną „Niemożliwe staje się możliwe”. Zaprasza na spotkania autorskie Nadesłane
Książki Małgorzaty Hulisz cieszą się zainteresowaniem czytelników. Jesienią ukaże się powieść „Niezdecydowana”.

Janikowski pejzaż literacki, od kilkunastu lat znakomicie wzbogacany przez poetkę Małgorzatę Nowak, zyskał niedawno nowy przejaw twórczości. Jej autorką jest Małgorzata Hulisz, na co dzień kierująca działem marketingu, znanej również poza granicą firmy „Sanplast”.

Pierwsza powieść zatytułowana była „Niemożliwe staje się możliwe”

Debiutancka powieść pani Małgorzaty „Niemożliwe staje się możliwe” z 2021 r. zyskała pochlebne recenzje i żywe zainteresowanie czytelników. Na 432 stronach książki autorka potwierdziła swoją szczególną wrażliwość estetyczną i trafną obserwację ludzkich zdarzeń. Uważna lektura powieści Małgorzaty Hulisz skłania do pełnej akceptacji jej autorskiej refleksji: - Często jest tak, że rzeczy niemożliwe dzieją się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Trudno też się nie zgodzić z finalnym przekonaniem autorki, że życie potrafi nas zaskoczyć. Na równie życzliwą uwagę zasługuje jej druga powieść „Niezliczone powody do uśmiechu”, opublikowana w ubiegłym roku. W jesiennych jej planach jest powieść „Niezdecydowana”.

Spotkania autorskie w Janikowie i Strzelnie

Prezentacja dorobku i zamierzeń twórczych Małgorzaty Hulisz wypełni jej pierwsze w Janikowie spotkanie autorskie w środę 29 maja br. o godz. 11 w Domu Kultury. Jego inicjatorką i organizatorką jest dyr. MGBP Zofia Wrzeszczyńska.

Z kolei we wtorek 4 czerwca br. podobne spotkanie zaplanowała dyr. MBP w Strzelnie Natalia Mikołajczak. Moderatorem spotkania będzie pochodzący z naszego regionu Stanisław Kaszyński, publicysta, autor ponad 20 książek, podróżnik, wykładowca akademicki i animator kultury. Pod koniec ubiegłego roku ukazała się jego nowa obszerna książka „Miniatury wspomnień”, przygotowana we współpracy z Małgorzatą Fimiak. Na prawie pięciuset stronach książki, wypełnionych krótkimi wypowiedziami i kilkuset kolorowymi fotografiami czytelnik dostrzeże także wiele ciekawych odniesień do bliskiego mu regionu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na inowroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto