Młodzi karatecy IKSK zdobyli medale w Pucku [zdjęcia]

Maciej Drabikowski
Reprezentanci Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate z powodzeniem (trzy medale) startowali w zawodach z cyklu Grand Prix Karate - Puck 2017.

Trener Arkadiusz Padniewski zabrał do Pucka sześciu młodych zawodników. Kinga Podhodorecka zajęła drugie miejsce w konkurencji kumite (walka bezpośrednia) dziewcząt 10-11 lat w wadze powyżej 30 kilogramów.

Filip Tarasienko wywalczył drugą lokatę w kumite chłopców 8-9 lat w wadze powyżej 30 kg. Natomiast Julia Dzielak uplasowała się na trzeciej pozycji w kumite dziewcząt 10-11 lat w wadze do 30 kg.

W najbliższy weekend karatecy IKSK walczyć będą w Bydgoszczy.