Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Najsympatyczniejsze pary 2024 roku w powiecie inowrocławskim. Plebiscyt trwa. Zobacz zdjęcia

OPRAC.: (szym)
ONA i ON Głosowanie w plebiscycie zakochanych rozpoczęte! Czekają atrakcyjne nagrody m.in. 50 000 zł na realizację marzeń! Zobaczcie zdjęcia zgłoszonych par z powiatu inowrocławskiego w kategorii więcej niż siedem lat.

Z okazji Święta Zakochanych Gazeta Pomorska przygotowała wielką galerię szczęśliwych par z naszego regionu oraz specjalny dodatek do gazety. Co więcej - spośród par, które zgłoszą się do akcji, nasi Czytelnicy wybiorą te najsympatyczniejsze, a te zostaną nagrodzone. Czekają m.in. wyjazdy do SPA i na wczasy w Grecji, a w finale nagroda główna - 50 000 zł na realizację marzeń. Zdjęcia zwycięzców trafią na okładkę gazety!

Zobaczcie zgłoszone pary z powiatu inowrocławskiego

Najsympatyczniejsze pary
wybiorą nasi Czytelnicy

Spośród wszystkich par, w każdej z dwóch kategorii (do siedmiu lat i powyżej siedmiu lat związku), osobno w każdym mieście i powiecie naszego województwa, w głosowaniu Czytelników zostaną wybrane najsympatyczniejsze pary. Zwycięzców zaprezentujemy w specjalnym dodatku do gazety, który ukaże się w kwietniu. Laureaci otrzymają także nagrody - vouchery na fotoobraz czyli wydrukowane w dużym formacie na płótnie wybrane przez siebie zdjęcie. Taki fotoobraz to wspaniała, romantyczna ozdoba salonu lub sypialni.

Nagród będzie oczywiście więcej. Dziesięć par w każdej kategorii akcji, które wśród zwycięzców z miast i powiatów Kujawsko-Pomorskiego zdobędą najwięcej głosów, otrzyma zaproszenia na profesjonalną, romantyczną sesję zdjęciową dla dwojga.

Trzy pary ze szczytu wojewódzkich rankingów w każdej kategorii otrzymają zaproszenia na weekendowy pobyt w SPA.

Zdjęcia par, które w obu kategoriach zdobędą najwięcej głosów w skali województwa trafią na okładkę specjalnego dodatku do gazety!

Główna nagroda:

Najważniejszy będzie jednak awans do finału akcji ONA i ON, w którym główną nagrodą będzie 50 000 złotych na realizację marzeń.

W finałowym głosowaniu, które zostanie przeprowadzone na przełomie marca i kwietnia, województwo Kujawsko-Pomorskie będzie reprezentować dwadzieścia par - po dziesięć z każdej z dwóch kategorii (do 7 lat związku i więcej) - które zdobędą najwięcej głosów wśród zwycięzców z miast i powiatów. Pary z naszego województwa będą rywalizować o głosy z parami z innych regionów. 50 000 złotych na realizację marzeń otrzyma para, która w finale zdobędzie najwięcej głosów.

Dodatkowo dziewięć par, które w tym finale zajmą miejsca od 2 do 10, zdobędzie voucher dla dwóch osób na wycieczkę i wczasy w Grecji w wybranym przez laureatów terminie.

Ważne terminy
 • Głosowanie na najsympatyczniejsze pary rozpoczęło się w środę, 14 lutego i będzie trwać do środy, 20 marca do godz. 21:00.
 • Zgłoszenia par będą przyjmowane do środy, 28 lutego.
 • Głosowanie w finale ogólnopolskim, w którym weźmie udział dwadzieścia par z naszego województwa, rozpocznie się w poniedziałek, 25 marca i będzie trwać do czwartku, 4 kwietnia do godz. 21:00
Lista nagród

Nagrody w miastach i powiatach

Pary, które w każdej z dwóch kategorii (do siedmiu lat i powyżej siedmiu lat związku), w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • pamiątkowy dyplom związany z udziałem w akcji ONA i ON
 • voucher na fotoobraz
 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku "ONA i ON", który w kwietniu będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem

_______________

Nagrody w rankingu wojewódzkim

Pary, które w każdej z dwóch kategorii w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają następujące dodatkowe nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w tym rankingu - awans do finału akcji ONA i ON, w którym główną nagrodą będzie 50 000 zł
 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 w tym rankingu - zaproszenie na profesjonalną sesję fotograficzną dla dwojga
 • za zajęcie miejsc od 1 do 3 w tym rankingu - zaproszenie na weekendowy pobyt w SPA
 • za zajęcie pierwszego miejsca w tym rankingu - publikację zdjęcia pary na okładce specjalnego dodatku do gazety

_______________

Nagrody w finale

W finale akcji na pary, które zdobędą najwięcej głosów czekają główne nagrody:

 • za zajęcie miejsc od 2 do 10 - voucher dla dwóch osób na wycieczkę i wczasy w Grecji w wybranym przez laureatów terminie.
 • za zajęcie pierwszego miejsca w finale - 50 000 złotych na realizację marzeń

__________

Informacji o akcji udziela:

Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

REGULAMIN AKCJI

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na inowroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto