Notecianka Pakość - Chełminianka Chełmno 1:0. Zapis relacji na żywo. Mecz 20. kolejki kujawsko-pomorskiej

Hubert Witkowski
Zapis relacji na żywo z meczu 20. kolejki kujawsko-pomorskiej Notecianka Pakość - Chełminianka Chełmno.

Notecianka Pakość - Chełminianka Chełmno 1:0 (0:0). Bramka: Michał Szot (83)

Mecz relacjonuje HUBERT WITKOWSKI
17:5226.03.2022

90+5 minuta

Koniec meczu, 1:0 dla gospodarzy

17:5126.03.2022

90+4. minuta

Druga żółta w konsekwencji czerwona kartka dla Bartosza Wiśniewskiego. Chełminianka kończy w "10"

17:4726.03.2022

90. minuta

sędzia dolicza minimum 5 minut do drugiej połowy

17:4226.03.2022

85. minuta

żółta kartka dla Bartosza Wiśniewskiego

17:4126.03.2022

85. minuta

rzut wolny dla Notecianki z 25 metrów

17:3926.03.2022

GOOOL. 83 minuta

Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłka trafia pod nogi Łukasza Gryglewicza, ten podaje do środka i Michał Szot strzela bramkę na 1:0

17:3626.03.2022

77. minuta

żółta kartka dla Dominika Smaruja

78. minuta

goście próbują wymusić rzut karny

17:3526.03.2022

75. minuta

zmiana w Noteciance, za Dariusza Swojnóga wchodzi Fabian Sudoł, zmiana także w Chełminiance, boisko opuszcza Bartosz Majorek, na boisku Kamil Węgierek

17:2626.03.2022

70. minuta

Michał Szot strzela na bramkę Chełminianki, Jurkowski wybija na rzut rożny

17:2526.03.2022

68. minuta

druga zmiana w Chełminiance, boisko opuszcza Karol Misiaczek, na boisku Kamil Kurkierewicz

69. minuta

żółta kartka dla Damiana Kijewskiego

17:2126.03.2022

65. min.

pierwsza zmiana w Noteciance, za Przemysława Strzesaka wchodzi Michał Szot

17:1826.03.2022

64. min.

Dariusz Swojnóg z dystansu strzela obok bramki Chełminianki

17:1426.03.2022

57. minuta

żółta kartka dla Michała Iglińskiego

17:1226.03.2022

53. minuta

zmiana w Chelminiance, boisko opuszcza Mateusz Komur, na boisku Przemysław Misiaszek

17:1126.03.2022

51. minuta

Mateusz Komur sam na sam z bramkarzem Notecianki, strzela obok bramki

17:0326.03.2022

48. minuta

Kacper Mozgawa uderza, piłka trafia w słupek Chełminianki

17:0226.03.2022

47. minuta

Piotr Gross strzela na bramkę Notecianki, broni Walczak, obrońcy wybijają na rzut rożny

17:0026.03.2022

46. minuta

początek drugiej połowy, od środka Chełminianka

16:5226.03.2022

45+2. minuta

przerwa

16:4526.03.2022

45. minuta

sędzia dolicza minimum 2 minuty do pierwszej połowy spotkania

16:4126.03.2022

38 .minuta

dośrodkowanie Dominika Smaruja, wybijają obrońcy Chełminianki

38. minuta

Norbert Rościszewski powalony w polu karnym gości, sędzia jednak nie dyktuje rzutu karnego

16:2826.03.2022

29. minuta

żółta kartka dla Łukasza Gryglewicza, piłkarza Notecianki

16:2626.03.2022

27. minuta

Norbert Rościszewski strzela na bramkę Chełminianki, na rzut rożny wybija Jurkowski

16:2326.03.2022