Olimpia Grudziądz gra o punkty w Olsztynie!

SZYMON SZAR
Olimpia Grudziądz po serii remisów zagra dzisiaj w Olsztynie z tamtejszym Stomilem. Podopieczni trenera Kafarskiego są bojowo nastawieni i zapowiadają walkę o trzy punkty.

W Olimpii również panują bojowe nastroje. Podopieczni Tomasza Kafarskiego w minionej kolejce pokazali charakter i w niewiarygodnym stylu wydarli punkt Termalice (2:2). W Grudziądzu do przerwy było 0:2, ale w drugiej połowie, mimo osłabienia jednego zawodnika, Olimpia zdołała strzelić 2 gole i wyrównać. Gra gospodarzy po przerwie mogła się podobać i kibice na podobny styl liczą w starciu ze Stomilem.

Po piątkowym treningu szkoleniowiec Biało-Zielonych podał kadrę meczową, która w sobotę uda się do Olsztyna. W porównaniu z ostatnim meczem z Termaliką w składzie nastąpiła tylko jedna zmiana.

W miejsce Jędrzeja Woźniaka do składu po pauzie za czerwoną kartkę powraca Bartosz Fabiniak. Reszta kadry meczowej Biało-Zielonych nie uległa zmianie.

POCZĄTEK MECZU O GODZINIE 16:00.