Pływacy z Kasprowicza na IV miejscu w Kujawsko-Pomorskiej Licealiadzie

Renata Napierkowska
W Bydgoszczy odbył się finał Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w pływaniu drużynowym i indywidualnym.

I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu reprezentowali: Dominik Tuszyński, Dylan Paluch, Krzysztof Paczkowski, Radosław Bąk, Oskar Winiarski i Bartosz Maćkowiak. Uczniowie Kaspra odnotowali bardzo udany start w wyścigu drużynowym 6 razy 50 m stylem dowolnym, zajmując IV miejsce, po czym brali udział w rywalizacji indywidualnej. Największy sukces osiągnął Dominik Tuszyński, który wygrał na dystansie 50 m stylem klasycznym i został mistrzem województwa, zaś drugie miejsce na 50 m stylem grzbietowym zajął Dylan Paluch, zostając wicemistrzem województwa.