Politechnika Gdańska pokonała KSK Noteć Inowrocław [zdjęcia]

Renata Napierkowska
Mecz koszykówki KSK Noteć - Politechnika Gdańska zakończył się porażką inowrocławskiego zespołu. Podczas przerwy uhonorowano zwycięzców towarzyskich rozgrywek MOPS Inowrocław kontra PCPR.

Wynikiem 68:79 (19:23, 10:21, 21:15, 18:20) zakończyła spotkanie na własnym parkiecie drużyna Noteci. Punkty dla Noteci zdobyli: Żurawski 23, Szczepanik 16, Marciniak 11, Bierwagen 9, Filipiak 5,

Punkty dla Politechniki: Szymański 21, Skiba 13, Piszczatowski 11, Lewiński 9, Hanke 9, Malczyk 6, Karpacz 5, Marchlewski 5.

Goście już w pierwszej kwarcie zdobyli przewagę. A zawodnikom Noteci, choć próbowali odrobić straty, nie udało się do końca pokonać rywali.

W przerwie uhonorowano zespoły biorące udział w towarzyskim spotkaniu: PCPR kontra MOPS w Inowrocławiu. kapitanom drużyn upominki wręczali wicestarosta Włodzimierz Figas i prezydent Ryszard Brejza.

Kolejny mecz drużyny Noteci odbędzie się 20 października na wyjeździe z SMS PZKosz Władysławowo.

Piraci drogowi w regionie. Niemal doprowadzili do tragedii! [wideo - program Stop Agresji Drogowej 4]