2 z 8
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Archiwum

Praca w Inofamie Inowrocław. Najnowsze oferty. Sprawdź i aplikuj! [20.11.2022]

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Zakres obowiązków:

aktywne pozyskiwanie Klientów z obszaru B2B na obszarze Polski oraz za granicą
przygotowanie ofert sprzedażowych, dostosowanych do klientów hurtowych i indywidualnych
sprzedaż produktów Spółki i negocjacje handlowe
codzienna obsługa klientów w ramach procesu sprzedaży i reklamacji
realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
dbanie o relacje z klientami oraz o budowanie wizerunku firmy i jej reprezentowanie
sporządzanie zleconych analiz przez kierownictwo firmy oraz raportowanie wyników pracy

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe: ekonomiczne, techniczne lub logistyczne
Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze sprzedaży
Inicjatywa, samodzielne podejmowanie decyzji, determinacja i zaangażowanie w codziennych czynnościach związanych z procesem obsługi klienta
Zorientowanie na realizację celu
Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie B2 - warunek konieczny ze względu na codzienną komunikację w tym języku
Dobra znajomość pakietu office
Odpowiedzialność, skrupulatność
Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, zaangażowanie, terminowość w wykonywaniu zadań.

Spółka oferuje:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych)
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, dofinansowanie do studiów).

Szczegóły tutaj