4 z 8
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Archiwum

Praca w Inofamie Inowrocław. Najnowsze oferty. Sprawdź i aplikuj! [20.11.2022]

Specjalista ds. kontrolingu

Zakres obowiązków:

sporządzanie analiz dotyczących sytuacji ekonomiczno-finansowej Spółki
weryfikacja planów finansowych Spółki i kontrola ich realizacji w zakresie osiąganego wyniku finansowego oraz płynności finansowej
analiza wskaźników finansowych Spółki
weryfikacja planów finansowych krótko- i długoterminowych spółek Grupy
analiza opłacalności projektów inwestycyjnych Spółki oraz bieżąca weryfikacja i analiza finansowa realizowanych projektów inwestycyjnych
przygotowanie okresowych sprawozdań Zarządu z działalności Spółki i jej Grupy Kapitałowej;
obróbka, analiza i modelowanie dużych wolumenów danych
sporządzanie informacji z przeprowadzonych analiz dla poszczególnych komórek organizacyjnych Spółki
opracowywanie przy współpracy z komórkami organizacyjnymi projektów kompleksowych planów rocznych i wieloletnich Spółki
współpraca z bankami i instytucjami finansowymi – przygotowanie dokumentacji/opracowań niezbędnych w celu uzyskania finansowania
sporządzanie zestawień i kalkulacji na zlecenie Zarządu i Dyrektora Finansowego
okresowe raportowanie do organów nadzoru właścicielskiego.

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość);
dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z przygotowywaniem analiz
wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz
bardzo dobra, praktyczna znajomość programów MS Excel, MS PowerPoint
znajomość programów ERP (mile widziana znajomość systemu REKORD.ERP)
otwartość na nowe pomysły i zmiany
odpowiedzialność, skrupulatność i zorientowanie na cele
umiejętność pracy w grupie, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, terminowość w wykonywaniu zadań.

Spółka oferuje:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, kartę MultiSport, świadczenia okolicznościowe w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych)
szerokie możliwości rozwoju zawodowego (finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, dofinansowanie do studiów).

Szczegóły tutaj