2 z 22
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Soda Polska Ciech

Praca w Soda Polska Ciech w Inowrocławiu i Janikowie [9.11.2022] Sprawdź i aplikuj!

Ślusarz - Spawacz (branża kolejowa). Miejsce pracy: Inowrocław

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac ślusarskich w zakresie napraw taboru kolejowego
Wykonywanie prac spawalniczych
Kontrola stanu technicznego taboru
Obsługa manualnych maszyn ślusarskich
Wypełnianie dokumentacji warsztatowej

Wymagania:

Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane w kierunku ślusarz lub spawacz)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie przy naprawach sprzętu transportowego, a w szczególności taboru kolejowego)
Uprawnienia spawacza, mechanika i operatora wózka jezdniowego
Kurs rewidenta taboru - dodatkowy atut
Umiejętność pracy w zespole

Spółka oferuje:

Umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w branży kolejowej
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi