1 z 22
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Soda Polska Ciech

Praca w Soda Polska Ciech w Inowrocławiu i Janikowie [9.11.2022] Sprawdź i aplikuj!

Nastawniczy. Miejsce pracy: Inowrocław

Zakres obowiązków:

Zapewnienie ciągłości pracy bocznicy kolejowej
Obsługa urządzeń sterowania ruchem kolejowym oraz realizacja procesu przewozowego z zachowaniem procedur i zasad bezpieczeństwa na posterunku ruchu
Prowadzenie dokumentacji techniczno-ruchowej oraz ewidencjonowania pracy eksploatacyjnej
Obsługa urządzeń łączności z posterunkami technicznymi
Posługiwanie się przepisami o sygnalizacji, instrukcjami służbowymi, kartami zależności oraz regulaminami technicznymi

Wymagania:

Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie
Uprawnienia do wykonywania zawodu
Mile widziane doświadczenie w branży kolejowej na podobnym stanowisku
Odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność

Spółka oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Atrakcyjny i przejrzysty system premiowy
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w branży kolejowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku