3 z 22
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Soda Polska Ciech

Praca w Soda Polska Ciech w Inowrocławiu i Janikowie [9.11.2022] Sprawdź i aplikuj!

Elektromechanik (Taboru Kolejowego). Miejsce pracy: Inowrocław

Zakres obowiązków:

Bieżące przeglądy oraz konserwacja taboru kolejowego
Wykonywanie napraw lokomotyw
Obsługa narzędzi ręcznych, mechanicznych, elektromechanicznych oraz stanowisk pomiarowo - naprawczych

Wymagania:

Wykształcenie minimum zawodowe - mechaniczne/elektromechaniczne/mechatroniczne
Znajomość budowy i zasad działania pojazdów kolejowych
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Uprawnienia energetyczne eksploatacyjne gr. 1
Umiejętność pracy w zespole
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Spółka oferuje:

Umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w branży kolejowej
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi