Red
Na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbyła się mecz czwartej ligi piłki noznej. Cuiavia Inowrocław zremisowała z Chełminiaką Chełmno 1:1 Dominik Fijałkowski
Na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbył się mecz piłkarski pomiędzy czwartoligowymi druzynami Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław i Chełminianki Chełmno. Do przerwy Cuiavia prowadziła 1:0. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Inowrocławska Cuiavia walczy o pozostanie w czwartej lidze. Aby myśleć o tym poważnie musiała wygrać spotkanie z Chełminianka Chełmno. Do przerwy szło nieźle, Inowrocławianie po pierwszych 45 minutach spotkania schodzili z boiska prowadząc 1:0. W drugiej połowie (56 minuta) chełminianie doprowadzili do remisu i "dowieźli" ten wynik do końca spotkania krzyżując plany gospodarzy. Mecz obfitował w wiele ostrych akcji. Na boisku posypały się żółte kartki. Kilkakrotnie interweniować musiały służby medyczne. Sędzia pokazał też dwie czerwone kartki. Nie otrzymali ich jednak zawodnicy.